“Bir ben bir Allah biliyor” dedi yapmadığını bırakmadı !

Bugün haber içeriğimizde; geçtiğimiz yıllarda spyhackerz platformunda bulunup üyelerden zorla tool alıp (dilenerek) hayatlarından bezdiren biri olan Rubin roxy var. Evlerden ırak bu şahıs hakkında zaman zaman ajansımıza yazılar düşüyordu fakat habere dökmeye hiç fırsatımız olmamıştı.

Kendisi hakkında bir zamanlar gay haberleri çıktığında nickini rubin roxydenRubin‘ yapan bu lamerin sosyal medya ile ilgilenip kendisini hacker safhasında belirttiği biliniyor. Aslına bakarsanız sosyal medya ile uğraşanları kendi alanında başarılı kişiler olarak nitelendiriyoruz fakat maalesef ki rubin kendi alanında bile başarı sahibi biri olamamakla birlikte her olaya muhalefet eden ve kimsenin gram saygı duymadığı kaba tabirle kimsenin sikine takmadığı varlığı ve yokluğu belli bile olmayan bilgisiz, cahil cühelanın teki olduğu bariz ortada ve herkes tarafından kolayca bu teshiş konulabilir şayet kendisiyle 5 dakikalık bir diyoloğa girdiğinizde bile -20 IQ hasarı yiyorsunuz.

Gelelim asıl konumuza… Ajansımıza gelen içeriklerden birtanesinde Rubin adlı şahısın aslında bir gay olduğunu idda ediyor ki bu olaylar eskiden de olmuştu ve rubin arkadaşımız nick değiştirmişti. Olaylar tekrar gündeme geldi. Aslına bakarsanız insanların cinsiyeti,seçimler falan filan bizi zerre ilgilendirmiyor herkesin kendi hayatı sonuçta.. Fakat olay şu ki Rubin denen arkadaş yeraltı dünyasındaki belli başlı saygınlığı yüksek kişilere yavşadığı görülmüş ve artı olarak bu isimlerin hepsi erkek.. Saygı dedik diye aklınıza hemen scorpiol gelmesin. Mağdur durumdaki arkadaş bu durumdan utanç duyduğu için kendi nickini belirtmememiz konusunda sıkça ısrarlarda bulunduğu için detaylı bilgi maalesef ki veremiyoruz.

Bahsi geçen konuşma

Biz bu haberi neden yayınlıyoruz ? Yarın öbür gün olur da sizle iletişime geçer ve yine tool dilenme maksadıyla kalçanıza falan eliyle ufak dokunuşlar yapar aman diyim. Bu haber bir duyuru niteliği taşımaktadır. Yeraltı dünyası nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığının farkına varmalı.

Hacknews Tarafsız Habercilik Sundu