KAMU SPOTU: BU tarzı ilişkileri asla tasvip etmesekte kimsenin özgürlüğüne karışacak halimiz yok ! naparsa yapsınlar bizi veya bir başkasını ilgilendirmez, herkes kendi yaptığından mesuldür.

ULAN TOPUNUZ GELİN DESEK “ZATEN TOPUZ” DİYECEK ADAMLARSINIZ

(iğrençsiniz ibneler)

Hack alemi çok enteresan zamanlardan geçiyor gerçekten, daha önce birçok kez haberini yaptığımız ve türk kamusunu uyardığımız faydalı haberlerimiz sebebiyle adeta Hacknews’e savaş başlattılar ! tabiki bu savaş sözlü ve yazılı bir savaş, dezenformasyon içerikleri ile saygın kurumumuz Hacknews.org‘un itibarını zedeleme girişimleri bariz ortadadır, biz ise sadece gerçekleri haber yapıyoruz yani kimseye şirinlik yapma niyetine olmadık bu saatten sonrada resmi çizgimiz böyle olacaktır.

Şimdi konunun özüne gelelim malum sanal alemin ödleği yani SpawN yada kısaca kadın kuaförü abisi olan şahısın defalarca kurumumuz tarafından mızraklandığını hatırlıyorsunuzdur, sonra tabiki geldi defalarca elimizi öptü af diledi bizde tamam dedik kulağını çektik bitanede şamar attık suratıne , piskolojisi bozuktur bir iylik yapalım vs içerikleri bu yüzden sitemizden silmiştik, hatta kendisi hakkımzıdaki tüm haberleride bu sebepten silmişti herneyse, ve hatta bu kişiyi ilk ifşa eden kurum hacknews.org’dur bu şahıs daha önce elimizde bulunan aile boyu resimleri için ben değilim diye çırpınsada nafiledir ispatları vardır r10.net’de yumurta mka’nın profilinde (cigulibey) birbiriyle arkadaş oldukları açıkca görülmektedir. (DeaMys nikiyle) ulan biz boşuna demedik sana abin kadın kuaförü diye ? çok kızıyordun bize bu yüzden zaten doğru olmasa bukadar kızmazdın ancak şimdi herşey ispatlanmış oldu !, kendisi ne bir hacker nede başka birşey, ayrıca kendisi 33 yaşındadır ve bu saate kadar askere gitmemiş bir asker kaçağımısın ? yoksa yalancımı, nezamanki askerlik 6 aya düştü bu askere gitti =) 33 yaşına kadar neredeydin ? 15 ayken neden askere gitmedim ? cilalayıp nargile kafelerdemi geziyordun ? Aslında aile içi durumları bizi zerre kadarda ilgilendirmez ancak burda belirtmek istediğimiz böyle gavatların Bizimle asla yarışamıyacağıdır, temasına kadar hacknews kopyası olan itibarsız sitesiyle bok çukurunda debelen dur Şıllık 😀 Ulan rezil , Musa karının adını haber yorumlarına küfürlü şekilde yollamadımı ? bunu herkes görmedimi ? sana bin tane şahit getiririm !bsadece onurlu ol karının adıyla sana söven bir insanın önüne yatma bi zahmet a.q utan lan bide ufacık çocuğun var ! domuz felanmı yiyosun ne bu mezhebi genişlik.

Köpekler elbette bir hevesle çok hızlı koştuklarını sanabilir ancak KRALLAR’ın bazen yarışmaya bile ihtiyacı yotur.

YUMURTA ADAM MKA BÜYÜK YEMİN ETTİ !

[wordpress-censoredpicture]

Ah be dolandırıcı Musa sende haklısın maskeni düşürdüğümüz için artık dolandırma kabiliyetin baya engellenmiş durumda ve haramdan başka bir halt bilmediğin için legal para kazanamıyorsun ? Bak sana samimiyetle bir tavsiye vereceğiz, YUMURTA DÜKKANI AÇ şerefli yaşa ! olum senin zoruna gitmeyebilir dolandırıcılık yapmak ancak ailenin adını ve şerefini lekelediğini düşünmüyormusun ? r10.net‘de dolandırmadığın adam kalmamış kırık yumurta seni ! bak spawnı korkutup karın yapmış olabilirsin buna lafımız yok, ama anlamadığımız birşey var, spawnı r10 ifşa edip yani bunca yıl Anonim kalmayı başarabilmiş bir kaşarı herkese malzeme yapıyorsun ve bunun üzerine onu kölen haline getiriyorsun ? aranızda nasıl bir ilişki var çözemedik ancak en büyük ibneler bile böylesi bir olaya girmezdi.

Resmi görüp ekranı öpme hemen mal.

Ulan eski hackerlere gidip mectruy anamı sikiyor yardım edin diye gözyaşları içinde ağlayıp yardım istediğin haberi gelmedi sanıyorsun ? El öpmekten ağzın aşınmış Yumurta MKA 😀 “Abi mectruy bana kötü kötü işler yapıyor” diye ağlamadınmı lan it ! MKA senin gibi bir zavallı ile ne işimiz olur hiç zahmet edip düşündünmü ? ne bir hackersin nede yazılımcı ? altı üstü sağdan soldan topladığı temaları paylaşıp duran warezci bile olamayan El öpenin tekisin ! sadece Dolandırıcılık yapmanı engelleme çabasındayız başka birşey değil. (dolandırcılığını r10’da kötü bir ticari geçmişim var lafıyla hafifletemezsin.) Ayrıca bizimle kendini kıyaslayıp yarışmaya çalışman felan … nebilelim.. komik gibi… yinede sen bilirsin, yaptığın tek icraat nedir biliyormusun ? Alfa shell kırdığını sanmıştık ancak o bile yalan çıkmıştı, gidip pastebinden kırılmış kodları aldığını tespit etmiştik genede seni utandırmamak için bişey demedik, bir insan ömrü boyunca tek ufak bir icraat yapar oda yalanmı çıkar a.q nasıl bi icraatsız nesilsiniz ! anca git babanın kucağında kuymak ye beyinsiz.

İFTİRALARA UFAK BİR YANIT

Gelelim bize yönelttiğin Escort iftirasına ? Ulan TC numaramıza kadar adımız soyadımıza kadar bilinen insanlarız. Aslında attığınız iftiralar sebebiyle suç işliyorsunuz ancak bunun bile farkında olacak zekadan yoksun olduğunuzu bildiğim içim normal karşılıyoruz. Sonuçta seni fena ifşa ettik kudurman doğal.

BİZDE İSPAT VAR İSPAT ! R10’DEN DOLANDIRDIĞIN İNSANLARIN ÇIĞLIKLARI ARŞA YÜKSELMİŞ HALA TATAVA YAPIYOSUN DOLANDIRICI MUSA.

Musa hakkındaki kanıtlı ispatlı dolandırıcılık seceresini gözler önüne seren haberimiz için tıklayın.

https://hacknews.org/2020/03/10/yumurta-kafali-dolandirici-musa-yildirim-prim-pesinde/

Bu haberlerimiz aynı zamanda türkiye cumhuriyeti savcılıklarına, Ankara , izmir , istanbul bilişim suçları merkezlerine açık bir suç duyurusudur ! Musa hakkında detaylı soruşturma yürütülmesi kamu yararına olacağı ortadadır ! CC Paylaşımı diye kategori açmış olan bu şahıs hakkında Telekom logları , Skype logları , icq logları , Whatsapp logları ve Cep telefonu ile yaptığı görüşmelerin kayıtlarına kadar incelenmesi kamu güvenliği adına elzemdir. Gerekli teknik bilgilerin sağlanması konusunda Hacknews.org adalet kuvvetlerine her türlü kayıt altına alınmış suç verilerini göndermeye hazırdır ! Şu bölümden ilgili kurumlarn ulaşması dahilinde gereken yapılacaktır: https://hacknews.org/hack-haber-gonder/