KREDİ KARTI ÇETESİ PİYASYA DÖNÜYOR

Aslında Musa adıyla bilinen RGNRL / MKA / MKA7 / MKA9 / THEMKA / gibi çeşitli nickler değiştiren (yakalanmamak için) kredi kartı çalma sitelerinin eski sahibi hakkında daha önce yaptığımız haberler sayesinde yaptığı dolandırıcılıkların bir nebze önüne geçmiştik ve bir süreliğine illegali bırakmak zorunda bile kalmıştı ! aslında arka planda yurtdışı odaklı kredikartı hırsızlığıne elbette devam etti ama en azından türk vatandaşlarının daha fazla zarar görmesini engellemiştik ! Bunun at hırsızı suratlı bir çete mensubu daha vardı ancak kendisi yurtdışından gelmediği için henüz yakalanamadı.

DOLANDIRICININ PİS GEÇMİŞİ ORTAYA SAÇILDI..

Bakalım aşağıdaki Screenler için neler diyeceksin ? dur tahmin edelim, Şerefli olmak söz konusu olduğunda herzaman yaptığın gibi sessiz kalacaksın değilmi.


BU KONULAR PUBLIC OLANLARDI ARKADAŞLAR BİRDE BUNLARIN PRİV BÖLÜMÜ VARKİ AKILLARA ZARAR ! DARBETURKS DİZ ÇÖKER TÖVBE İSTER !

BU ARJAAN ADLI SİTE SANAMI AİTTİ YOKSA KİME ! ÜCRETSİZ CC PAYLAŞIMI DİYE KATEGORİ AÇAN HIRSIZ SEN DEĞİLMİSİN ! UTANMADAN BİRDE PARASI KALAN VARSA GELSİN ÖDEYECEĞİM DİYORSUN HA..

YETERLİMİ DOLANDIRICI YUMURTA ? YETMEZ DEĞİLMİ ? ÖYLEYSE DEVAM EDELİM

Eyy dolandırıcı musa bu çetenin lideri sen değilmiydin ?

BU SCREENLERDEN SONRA EMİNİM AKLINIZDA TEK BİR CÜMLE VAR BUNLAR KANIT DEĞİLSE , KANIT NEDİR ?

Daha bunun gibi yüzlerce ispat dosya halinde mevcut hepsini yüklemeye kalkarsak sunucu çöker.. Bu haber aynı zamanda suç duyurusudur , elimizdeki tüm screenleri tarihli olarak ilgili kurumlara göndermeye hazırız. Sanal devriyelere ihbar ve duyurudur. Musa adlı kişinin son 4 sene boyunca telekomda loglanan tüm datalarının araştırılmasını türk adaletinden bekliyoruz.

Resimleri tam sayfa görmek için üstüne tıklayın.

Gördüğünüz gibi bizde daha bir ton ispat mevcut 🙂 icq konuşmaları bile silmediysek ekleriz nasıl kredi kartı muhabbeti çevirdiklerine birçok kişide zaten şahit olmuştur. Biz hernekadar gırgır haber yapsakda kart hırsızlığı konusunda çok hassasız ! haberimizdeki screenler herşeyi ortaya döküyor, bunu bile inkar edecek kadar orospu evladıdır kendisi.

HERKESE ABİ ÇEKİYOR

Eyy çirkin ördEK! Eyy kafasını kuymaklara sokup sokup çıkarıp tokat delisi ettiğimin vitaminsizi ! Eyy zeka mahrumu zavallı ! Eyy millete abi çekip çekip çeken garga burunlusu !

Şeytan bebek musa

SORUMLU MEDYACILIK BİZİM GÖREVİMİZ.

r10.net gibi webmaster sitelerinde “Musa” ADINA DİKKAT EDİN Gerçi bu başkasının hesabını kullanıyordur dolandırıcılık işlerinde bundan herşey beklenir, biz medya kuruluşu olarak türk halkını uyarmayı görev belirledik ! bu kişiye ait nekadar ticari site varsa konumuza eklenecek ve insanların mağdur olmasının önüne geçeceğiz. Beklemede kalın bombalar ardı ardına gelecek =)

SON DAKİKA GELİŞMESİ ! MEĞER MUSA R10.NET’den DOLANDIRICILIK SEBEBİYLE BANLANMIŞ 🙂 ŞAŞIRDIKMI ? KONUYA GİRİN BAKIN VE 1000 LİRALIK DOLANDIRICILIĞI İYİ OKUYUN

https://www.r10.net/cozumlenmis-sikayetler/2110639-cigulibey-hakkinda-sikayet.html

Konuda bahsi geçen Musa adlı azılı dolandırıcının bilgileri paylaşılmış ! budamı gol değil ? =) artislik yapıyordun parasnı çaldıklarım gelsin ödeyeceğim diye , versene adamın 1000 tl’sini ? ödemeyi peşinmi yapacan yoksa ne yolluycaksın mağdur arkadaşa ?

Aşağıdaki bilgileri r10.net adlı sitede dolandırılan bir kişi paylaşmış bizde ordan kopyaladık sadece.

Kişinin Telefon numarası; 0530 473 ** **
Skype adresi; n13p10
Ayrıca SEONİST ismi ile seo hizmeti verdiğini de iddia etmektedir.

aşağıdaki sitede banka bilgilerini sansürlüce yayınlamışlar bile , adamı dolandırmış.

https://www.r10.net/cozumlenmis-sikayetler/2110639-cigulibey-hakkinda-sikayet.html

Ayrıca diğer üyeliği olan seonist kullanıcısıda yine banlanmış : ) sebep ise yine illegal işler yine dolandırıcılık.

https://www.r10.net/cozumlenmis-sikayetler/1925120-forum-icerisinde-hacklink-satisi.html

Önemli yasal uyarı : Musagibi kart hırsızları genelde bilişim tarafından teknik takipte olurlar ve bu kişiyle iletişim kuran kişilerde bu teknik takipten payını alırlar bu yüzden bu suç makinesi ile görüşen paylaşımda bulunan veya yardım yataklık eden kim varsa başına iş gelme olasılığı çok yüksektir. Bu kart hırsızının yanında kimi görürseler toplarlar bizden demesi. Biz bu uyarıyı yapmak zorundayız.