RUSYA DARBE ÜSTÜNE DARBE ALMAYA BAŞLADI

SpyHackerZ.ORG Rusyanın takındığı düşmanca tavırlara karşılık Rus sitelerini adeta Çapraz Ateşe aldı ! daha 24 saat bile geçmeden Rus sunucularını adeta eleğe çeviren spyhackerz ekibi operasyon adına #nataşa ismini koydu ve 150 site ağır hasar alarak hacklendi.

SPYHACKERZ

Üst yönetimden Hector , nobody ve Anarchosa ‘nın bizzat operasyonu kontrol ettiği biliniyor. Roselly , Gök-börü , Flippin,Weizch kod adlı hackerlerin ise operasyona destek verdiği görülüyor.

Tarafsız olmak gerekirse, Şuana kadar türkiyede en çok Rus sitesi hackleyen ekip olan spyhackerzin dahada güçlenmesi çok daha faydalı olacaktır herkes için ! diğer hack sitelerinin icraatsızlığı ve rezil halleri ortada ! böyle müşkil bir durumda bile ülkesinin menfaatlerini savunamayan diğer hack forumlarının online olmasına gerek yoktur tek gerçek spyhackerz.

MEĞER RUSYANIN SPYHACKERZ İLE KÖTÜ BİR MAZİSİ VARMIŞ

Aslında spyhackerz.org bunu ilk defa yapmıyor, araştırmalarımıza göre Rusya spyhackerz adını son derece iyi bilmekte ! 14 sene önce dehşetli bir Rusya saldırısı daha yapmış meğer spyhackerz timi. Securitylab.ru adlı rusyanın en saygın bilişim güvenliği sitesinde ise haberlere kadar çıktığını görüyoruz üstelik binlerce rus sitesinin hacklendiğini belirtip durumun ciddiyetine dikkat çekilmiş, Rusya federasyonuna 2. kez bela olan spyhackerz gücünü her alanda göstermeye devam ediyor.

Haber linki: https://www.securitylab.ru/news/274776.php

Hacklenen Rus sitelerinin detayları:

hacklenen 150 site: https://spyhackerz.org/forum/threads/150-r-s-s%C4%B0tes%C4%B0-hacklend%C4%B0-natashaop.26650/

Hacklenen diğer siteler

https://spyhackerz.org/forum/threads/r-sya-owned-flippin.26607/

https://spyhackerz.org/forum/threads/r-sya-bronnitsy-owned.26608/unread

https://spyhackerz.org/forum/threads/rus-siteleri-hacked.26615/