Roselly kod adıyla bilinen ve SPYHACKERZ.ORG Tarafından eğitilen dişi hacker bir günde 30 siteyi hackledi ! buraya kadar normal ? aslında bir dişi hackerin 30 siteye birden index attığı daha önce görülmüş birşey olmasada normal olarak kabul edelim ! Asıl olay ise içinde Accra üniversitesini hacklemesiydi ! Bu üniversiteye birleşmiş milletler tarafından özel fon ayrıldığı biliniyor ve Roselly tarafından hacklenmesi tam bir şok etkisi yaratmış durumda, üniversite rektörlüğü ise durumun talihsizlik olduğunu açıklamakla yetindi.

Üniversitenin hacklendiği anda ekranında yazan o sözler:

“With a rose flower displaying on the website, a message by the hacker reads: “My heart is darker than my lipstick. Do you want to taste my lipstick honey?”

Roselly kod adlı hackerden bahseden basın kuruluşları:

Bugün hacklediği 30 sitenin detayları ve tam listesi:

https://spyhackerz.org/forum/threads/30-site-hacked.26497/#post-259685

Hacknews.org açıklaması: ASlında Roselly’nin böyle bir icraat göstermesini normal karşılıyoruz, sonuçta spyhackerz.org alt yapısından yetişmiş bilgili bir hacker, ancak bizim anlamadığımız şey bunca sene hackerim diye ortada dolaşıp böyle bir icraat gösteremeyen ve hiçbir yere konu olmayan gerizekalı sürüsü kendisini sorgulayacakmı? SANMIYORUZ !