hack haber

Serverquery Sen Bir Lamersin !

Size ve Sizin Gibilere Soykırım Yapılsa Yeridir! 

Günler geçmiyorki yeni nesil cahil cühela insanlar türemesin ve bizimde şartellerimizi attırmasın.  Sanal Alemde, “Bir insan ancak bu kadar lamer olabilir” dedirtecek son noktaya gelmiş bulunuyoruz ki kendini ‘webci‘ olarak nitelendiren, ellerinde aylık ödedikleri 30 liralık vds/vps sunucularına kurdukları layer scriptleri ile sağda solda ahkam kesen insanların dolaşması midemizi bulandırıyor.

Serverquery Sen Bir Lamersin

İşte o insanlardan biriside Serverquery olarak belirtildi. Hayatındaki belkide tek başarısı olan ddos saldırılarını utanmadan birde sosyal medyada paylaşıma sunup yaşları 12-13 civarındaki reşitliğe ulaşmamış çocukların gözünde kendini büyütmeye çalışan bir yıkıksın serverquery ! Kendini sosyal medya platformunda webci olarak tanıtıp, milletin karısına kızına hava basıp yavşadığın yetmedi mi yavşak ?

Webciymiş..  Hack Kültürü Fakiri Seni! 

Bilgisiz insanların gözünde yücelmek kolaydır. Önemli olan şey bizim gözümüzde yücelmektir. ŞAYET! webin kalbi burada atıyor olması bir yana, senin gibi bir cahili haber sayfamızda yayınlamamız bile resmen ajansımızın prestijini sarsmaktadır. Web Hack dünyası içerisinde bir lamer oylaması yapmıştık buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oylamayı incelediğimizde en fazla oy alan CyberTurk adlı lamerin bile web hakkında az buz bilgisi varken senin o kadar dahi bilgin olmadığının altını çizelim serverquery ! Neden mi ? basit, çünkü sen koca bir lamersin.  Sunucu rootlamayı, bypasslamayı, data çekmeyi bilmeyen webci ? hahaha 😀 çok ironik..  Sen şimdi askerde pcden anlıyorum falan dersin sana önerimiz; YAPMA !  Açarlar önüne visual studioyu, accessi, exceli veri sıralaması yaptırırlar; komutanın yüzüne bakarsın birşey de yapamazsın göt gibi kalırısn.. Senin iyiliğin için söylüyoruz. Ddosla botnetle biryere varamazsın. Olduğun yerde sayar durursun. Kendini rezil edersin. Çocukların gözünde yücelirken, webden gerçekten anlayan insanların gözünde alçalırsın.

Sosyal Medya Ortamında Bulunan Kardeşlerimize Duyuru

Geçtiğimiz günlerde birkaç duyum aldık ve hazır sosyal medya konusu açılmışken bir açıklama yapma gereği duyduk. Web hacking ile Social hacking Bağdaştırılamaz. İki alan arasında çok büyük farklılıklar olduğunu belirtmek isteriz. Birisi sosyal mühendislik ağırlıklı iken bir diğer sunucu bilgisi ve yazılım ağırlıklıdır. Tabiki ikiside beceri gerektiren işlerdir. Her ikisi içinde tehlike arz edicek büyük eylemler yapılabilir ve yapılmıştır da… Yani kısaca anlatmak istediğimiz her iki alanda uğraşan insanların birbirini küçük görmesi yanlıştır. Birbirinizi sevmeyebilirsiniz fakat saygılı olmak zorundasınız.. İstisnalar hariç(serverquery gibileri)

Hacknews Açıklaması 

Şu zamana kadar hakkında girilmiş haber içeriğini sildirtmek isteyen çok fazla insana denk geldik. Gerekçe:Google da nicklerini arattıklarında lamer damgası yedikleri yazıyla karşılaşıyorlarmış. Hatta bunun için bizlere para ödeyen insanlar bile oldu. Fakat şunu söylemek istiyorum ki, Serverquery kendi anneni sikip bize video dahi atsan hakkındaki bu içeriği silmeyeceğiz hiçbir şekilde sebep ne olursa olsun sakın ajansımızın kapısının önünde köpek gibi havlama. Kemik bile atmayacağız. Senin gibi tehlikeli bir insana bulaştığımız için de inan ki şuan kan ter içerisinde kaldık. Şayet şimdi bekorot gibi sende wordpress bloguna bağlı olan siteye vurmaya kalkarsın falan aman aman 😀 Mirror kayıtlarına bakayım dedim de ortada zonen yok. Sen nasıl webcisin ?  serverquery varya yeni neslin aynasısın 😀 Şimdi kendini savunmaya alırsın ben ddoscu değilim carderim dersin. Özrün kabahtinden beter be amınakodumun çocuğu. o halde  Kendine bir koli dolusu vazelin sipariş etmeyi unutma. Şayet bu okudukların yüzünden göt ağrın uzun bir süre senin için huzursuzluk yaratacak gibi…

Screen ve Kanıtlar Dahilinde Serverquery Hakkında Yeni İçerikler Paylaşılacaktır. Takipte kalın..

Hacknews Tarafsız Habercilik Ajansı Sundu

6 Comments

 1. Hacker Admin Hacker

  Allahına kavuşturmuşsun ?

 2. Roselly

  Allahsız kitapsız pü

 3. ServerQueryinBabasi

  bu zinayı tanıyorum ya veledin teki amk
  serverqueryin adı kerem değirmenci kendisi 19 20 yaşında aptaldır facebookta millete ddos atarak gövde gösterisi yapıyor paylaşıyor ve kızlara hava atıyor instagramda istanbulda yaşıyor discord ve icqda dilenen aptalın teki boşverin eline sağlık hacknews

 4. Zeu

  vay orospucocu

Leave a Reply

instagram hack instagram hackleme sitesi Hacking forum Best Hacking forum Hack Forum Hacker Forum