FİYASKO FİYASKO FİYASKO ! 

Yeraltı dünyasının rezilleri olarak bilinen yer6sec bir fiyaskoya daha imza attı. Forum içerisindeki yöneticiler, bünyelerine RootAyyıldız kodadlı(ayı lakaplı) hacker’ı almasıyla birlikte yer6sec’deki tüm erzağın tükenmesi bir oldu. Daha önce spyhackerz tarafından para stokları tüketilen yer6sec bukezde bir ayıya erzağını kaptırması bardağı taşıran son damla oldu!

YÖNETEMİYORSANIZ KAYYUM ATAYALIM ?

Yer6sec, tüm malınızı mülkünüzü hırsızlar HACKERLER hüpletip sizi tokatlarken, yüzünüz kan çanağına dönerken ne ile meşguldunuz kuzum ? Sabah akşam nolur haberimizi yapın diye haber yollamaktan vakit bulup artık bi sitenize baksanız diyoruz.. RootAyyıldız adlı HACKERİ yönetime alırken hiç düşünmedinizmi olacakları ? bakın bir Rus ata sözü neder..

“HACKERİ dansa kaldırırsan dans sen vazgeçtiğin vakit değil HACKERİ vazgeçtiğinde sona erer”

Hakettiklerini Buldular

Yani demek istediğimiz şudur ki, böyle bir belaya bulaşırsanız, siz belayı değil bela sizi bırakmaz. Zaman zaman yedikleri tokatlar nedeniyle maddi açıdan büyük derecede sıkıntıya giren yer6sec için açlık oyunları resmen başlamıştı. Barınaklarında ancak kendilerine yetecek kadar erzak vardı. Zamanında bi HACKERİ bünyelerine alan yer6sec büyük bir hataya imza attığını anladıkları vakit RootAyyıldız kodadlı HACKERİN boynuna elektrikli ip geçirip barınaktan atmak istemesi sebebiyle büyük bir kaos ortamı oluştu.

RootAyyıldız’ın Yakın Dövüş Bildiği Ortaya Çıktı ! 

Açlığa dayanamayan ve erzak stoklarının azalması nedeniyle barınaktan atılmayı kendine yediremeyen RootAyyıldızın, sabrının sonuna gelmiş bulunuyoruz ki, yer6secde önüne gelen her üyeye pençe-göz girişmesiyle kendini sanal alemin vahşi canavarı olarak tanımladı. RootAyyıldızın, hackten öte yeteneklerinin olduğunun da altını çizmiş olduk. Hacknewse son dakika tarafsız habercilik farkıyla RootAyyıldızın yer6sec formundaki yöneticilerinden biri olan GaddarSec(poyraz) lamerine saldırdığı kamerlarımızdan kaçmadı…

3 Ölü 2 Yaralı !

Forum forum orospu gibi gezen üyelerin belkide son durağı olan yer6sec’de çıkan bu acı verici kaosta 3 kişi yaralandı 2 kişi hayatını kaybetti. Forum yöneticileri halen bir açıklamada bulunmadı. Vefat edenlerin yakınlarına sabır, Allahtan rahmet dileriz.

Dökülüyorsunuz ? 😀

Hayatında belkide en büyük başarıları; brute force açıp, aynı dizindeki sitelere index basmak olan yer6secin kendilerini dışarıya “Security” forumu olarak tanıtmaları bize çok ironik geldi Kİ, bünyelerinde bulundurduğu üyelerin birçoğu cyberizm, spyhackerz, turhacks gibi forumlardan siktir yemiş üyeler… Kendileri harici her insanı dışarıya karşı farklı biriymiş gibi lanse etmeyi bırakmazlarsa bizlerde daima enselerinde olacağımızı belirtmek isteriz. Yabancı Security bloglarındaki yazıları translate ile kopyala yapıştır yaparak ne yazıkki siteniz Security sitesi olmuyor bunu bildirmek isteriz.

HackNews Açıklaması

Yeraltı hacking dünyasının kalbi olan en büyük hack haber ajansı hacknews olarak omuzumuzdaki sorumluluğun farkındayız. Bizler her defasında sizlere en sıcak gelişmeleri en tarafsız şekilde sunmak için buradayız. Taklitlerimizden sakının. Taklitler, aslını yüceltir. Ağzı olan konuşur haber yazmak kolay iştir fakat tarafsız olmak her zaman bulunmaz bir mükafattır. Daha fazla scorpiola bağlamadan haberimizi sonlandırıyoruz

ROOTAYYILDIZ KİMDİR ?.

HackNews Tarafsız Habercilik Sundu