Yanlış Duymadınız ! 

Hacking hayatına spyhackerzda başlayan ve belli bir süreliğine farklı platformlarda boy gösteren piyasanın azılı bayan hackeri Roselly,  Spyhackerz’a geri döndü..

Zamanında yok artık dedirtecek saldırılara imza atmış olan İnternet Dünyasının Pembe Fosforlu Kraliçesi  Roselly‘nin gidişi sessiz olmuştu fakat dönüşü çok can yakacak gibi gözüküyor..

İKİ ELİMDE ETHERNET KABLOLARIM, ALLAHIM SANA GELİYORUM SANA ! 

TurkHacks ve Spyhackerz platformlarının arasındaki yıllarca olan kavgalar ve savaşların son bulması ardından thsden sht ekibine geri dönüş yapan network uzmanı Roselly adeta dosta güven, düşmana korku saldı.

Zamanında Neler Yapmıştı Neler

Birçok büyük webmaster forumlarında ve bloglarında açıklar keşfedip, firmalar tarafından verilen ücreti elinin tersiyle itip “Güvendiğiniz sunuculara meteor yağdırdım” yazılı siyah indexini hançer gibi saplamaktan çekinmeyen Roselly kodadlı defacer, 2018 yılında yazdığı exploitler ile script kodladığını zanneden webofisi adlı firmanın tüm müşterilerine tek gecede toplu kıyım yapmıştı. 2018 yılında büyük bir yankı uyandıran roselly eskisinden daha mı acımazsız olacak merak konusu…

Roselly‘den Açıklama

Hiç kuşkunuz olmasınki indexim sizler için birer mezar olacak. Üzerinize toprağı da, gülü de ben atacağım. Bir kural vardır; kendini koruyamıyorsan hacklenirsin. Bu işler böyledir. Hack bir sanat ve bu sanatı güzelleştirmek benim ellerimde. Kendimden bahsetmeyi seven birisi değilim. Yakında yapacaklarımla sizlerde neyin ne olduğunun farkına varacaksınız…  Denk geldiğiniz sunucularda pembe bir renk’e rastlarsanız bilinki ben oradayım. :’) 

HackNews Açıklaması

Roselly‘nin hack hayatındaki başarılaırnı tüm sanal-ı alem olarak bilsek de spyhackerz bünyesi içerisindeyken daha büyük icraatlere imza atacağını tüm içtenliğimizle inanıyoruz. Bir efsanenin yarım kalmış hikayesi,  sen ve senin gibi arkadaşlarımız sayesinde tamamlanacağını öngörüyoruz.. Hem hacknews olarak hemde spyhackerz olarak kocaman bir hoşgeldin diyoruz..

HOŞGELDİN ROSELLY !