Hacking piyasasında yılbaşı dehşeti  ! 

Yeraltı dünyasının önde gelen isimlerinden Roselly kodadlı bayan hacker udemy’de siber güvenlik eğitmeni olarak bilinen Mustafa Altınkaynak‘ın resmi sitesi olan metodteknoloji.com‘u turkhacks adına hackledi. Pembe tacını taktı ve sunucu sahiplerine diz çöktürdü.

Savunmasız bilişim sitesi olmaz olsun fikrini savunan saldırgan roselly‘den açıklama geldi

Zamanında sunucudaki açıkları kapattığınızı söylemiştiniz bunu unutmadım. Gelgörki ben ortada güvenlik falan göremiyorum. Halen kapanması gereken fonksiyonlar var onları kapatmayana kadar sizi deşen çok olacaktır. Daha fazla açıklama yapma gereği duymuyorum açıklamamı indexim yapıyor. 

Mirror Kayıtları 

http://metodteknoloji.com/

https://archive.is/EQjp0/

Hacknews Açıklaması 

TurkHacks’in bu durgun zamanlarında böyle bir saldırının yapılması bizleri şaşırtmadı değil. Eskiden spyhackerzda yaptığı icraatler ile her defasında gündeme oturan Roselly gümbür gümbür tekrar geliyor. Gidişi sessiz oldu ama dönüşü çok can yakacak gibi gözüküyor. Pembe kapşonuyla sunucuların arasında dolaşan Roselly kodadlı network uzmanı data center’da patlattığı pembe sihir tozu bombalarıyla adeta sanal aleme kafa tuttu.. Hacknews ajansı olarak yaptığı bu saldırıdan dolayı kendisini tebrik ederiz ve TurkHacksin diğer üyelerinin de bu yoldan gitmesini temenni ederiz.

HackNews Tarafsız Habercilik