UTANMAZ AYI SENİ

İKİ OBEZİN KESİŞEN HAYAT HİKAYELERİ

İKİSİDE ESKİDEN “RAP”CİYMİŞ

İKİSİNİNDE ADI İHANET VE ŞEREFSİZLİKLERE KARIŞTI

İKİSİDE OBEZ YEMEK DÜŞKÜNÜ

İKİSİDE SIÇTIMI TUVALETİ AĞZINA KADAR DOLDURACAK KAPASİTEDE

İKİSİDE KAÇIYOR ! BİRİ YURTDIŞINDA ÖTEKİ SAHTE İSİMLE GEZİYOR

TOSUNCUK ÇİFTLİKBANKI BATIRIP YURTDIŞINA KAÇMIŞTI ! OBEZ HACKER ROOTAYYILDIZ İSE HACK KARİYERİNİ BATIRIP ORTALIKTAN KAYBOLDU TELEGRAMI BİLE KAPATIP KAÇTI

KORKUNÇ BENZERLİKLE BUNUNLA BİTMİYOR , İNSAN ŞÜPHELENİYOR BUNLAR KARDEŞMİ ? TİPLERİ BİLE BİREBİR AYNI.

Çocukluğunda zor zamanlar geçiren ve herkes tarafından ayı olarak çağrılan rootayyıldız artık dışlanmaktan kurtulmak için birşeyler yapmak istedi anlaşılan, önce rap yapıp acaba popüler olurmuyum bende bir ceza veya eminem gibi olurmuyum diye ıslak rüyalar gördü. Ancak aynanın karşısına geçtiğinde gördüğü manzara kendisinin bile moralini bozuyordu. Oda artık kendisinden bi sik olmayacağını anladı ve Hack aleminde şansını denemek istedi. Evet ilk defa asosyal bir ayı olarak kimse onu yadırgamıyordu ancak hack aleminde bile işleri eline yüzüne bulaştırdı, bundan sonraki denemesini umarım tarlabaşı travestisi olarak devam ettirmez.

İŞTE KAÇAK TOSUNCUĞUN RAP VİDEOSU

OBEZ HACKER ROOTAYYILDIZIN RAP VİDEOSU

HİKAYELERİ OKADAR BENZİYORKİ İNSAN GERÇEKTEHAYRET EDİYOR.

Birisi şişman bir ergen iken binlerce kişiyi dolandırdı, diğeri yine şişman bir ergenken onlarca insana ihanet etti. Birbirlerinin paralel evrendeki kopyaları gibiler. Obez hacker geçtiğimiz günlerde kendisini aklamak için ajansımıza haber göndermesine rağmen ona olan yoğun tepkiler bitmiyor ! herkes adeta obezin yüzüne tükürüyor.. Ajansımızı mail yağmuruna tutan değerli takipçilerimizin yazdıklarını buraya yazsak türkiye yerinden oynar.

ASLINDA SKANDAL SERİSİ BUNUNLA BİTERMİ ? BİTMİYOR TABİKİ ! İŞİN İÇİN ROOTAYYILDIZ VARSA BİTERMİ..

Kendisini savunan abilerine bile ihanet etti ! artislik yaptı bunu herkes biliyor artık..

Abilerine yanındayken el pençe duran adeta eğitimli bir sirk AYI‘sı gibi itaatkar olan RootAyyıldız meğer insanların arkasından konuşup birde küfür ediyormuş ve bu konuşmalar kayıt altına alınmış. Son zamanlarda böyle karaktersiz AYI peydah olmamıştı piyasaya. Ulan insan biraz utanır be şu küfürleri ederken abilerine..

Hacknews yorumu: Biz kendisi hakkında AYI içeriklerini bile silmiştik sırf hatırlı abileri rica ettiği için, ama sen ise götünü kurtaran abilerine sövecek kadar alçalmışsın.

MEĞER GERCEKTEN AYIYMIŞSIN

MEĞER GERÇEKTEN İHANET SEMBOLÜ OLMUŞSUN

MEĞER GERÇEKTEN İPİNİ KOPARMIŞSIN

MEĞER GERÇEKTEN NAĞMERTMİŞSİN

İŞTE O GİZLİ UTANÇ VERİCİ GÖRÜNTÜLER

GİZLİ KAYIT 1 İŞTE O GİZLİ KAYIT İÇİN TIKLAYIN

GİZİ KAYIT 2 NATIONAL GEOGRAPHIC İŞBİRLİĞİYLE

Haydi hacknews patlat yorumları, her yorum ayının koca kıçına şaplak olsun.. seninde şaplağın patlasın..