FAZLA YEMEK YERKENMİ PATLADI ?

Yemek yemekten patlamadı tabiki yada 31’e asılmadı, hemen işi ibneliğe vurmadan haberi okumanızı tavsiye ederiz. Tüm sanal alem sırtını döndükten sonra açıklama yapma gereği gördü.

PATLADIM AMA Bİ SORUN NİYE VE NEREYE PATLADIM ?

Selamün aleyküm şimdi beni seve bilirsiniz sevmeye bilirsiniz ben kendimi gizlmeme herkezle ciddi konuşurum yeri gelir en taşak en trol sohbeti yaparız ama ben suçsuz yere kimseye zarar vermem bu trazer olayında herkez adam sana yardım etmiş sana eğitim vermiş sen suç yere hayinlik yaptın aloo beyler ben milliyetci bir insanım biz hayinlik yapmayız bu trazer cw’de general idi bu adma neden banladı bi kendinize sorun burda açıklamak istemediğim bir çok olaylar var bunları öteki haber sitesinin yöneticisinede anlattım anlatım kendisi iyi biliyor bir kaç insanın hatrına yaymıyorum şimdi cute grubunun telegramda bi üst grubu vardı herkez alınmıyordu yetenekli insanlar alınıyordu ben bu zamana kadar trazerla hiç bir sohbetim olmadı ben buna kefil oldum ve kendi elimle gruba aldım sonra öğrendim ki cw’de bir kaç rütbeliye grub içindeki konuşmaları sızdırıyordu trazer ve 2 cw üyesi kendi arlarında birşeyler deniyorlardı ve bu olaydan üst yönetimin haberi yoktu ve trazer banladı ben bu bilgi sızdırma olayını bir şekilde öğrendim trazerin pc’ye ona subdomain takoveri öğretmek için bağlandım kendisi hackerone takılıyor ve orda subdomain takover açığına iyi para veriyorlar neyse anydesk şifresini bildigim için ağzını yokladım dükkandan ne zaman ayrılıyorsun felan saat 6 olunca pc ye babası geçiyor o sırada ratladım ve dinlemeye aldım ki almaz olaydım neler neler gördüm onları söylemiyorum ben kendim kefil oldum ve aldım bu hayinlik yapınca gerkeni yaptım sitesine basmıyacaktım ama skypten bunu deşifre edince beni gece arayıp ana bacı kattı ve sövdü evet bende ailevi küfür ederim ama suçsuz kimseye etmem sinirlerim yerinden oynadı ve sitesine bastım beni bilgilerim le tehtit etti arkadaslar (cesur yürek tel yayınladı burada ancak yayınlayamayız) adımı bilen bilir rahatca adresimi tc bilgilerimi herşeyimi bulabilirsiniz ben böyle basit şeylerden korkmam şimdi kanıtlarımı atıyorum https://i.hizliresim.com/7B3pll.png https://i.hizliresim.com/gPMD7N.png NOT : ben ülkü ocaklayım biz kimseye suçsuz yere ceza vermeyiz birileri onu evinden aldırcam onu hapse tıkacam arkadaşlar yıllardır aynı laf beni bi karakola alın lütfen hadi be gidin ihbar edin beni hadi koşun

Hacknews.org yorumu: Tarafsız olduğumuz için bu arkadaşa bu açıdan yaklaşacağız, sayın RootAyyıldız ne diye her önüne gelene artisleniyorsun ? herkese artislenince iyi bir hacker olunurmu sanıyorsun? hiç arkadaşın olmadan en tepeye nasıl çıkacaksın ? ileri düzeyde yeteneğin yoksa herkese gider yapmanın mantığı nedir ? veya işi bilen hackerlerin ardına sığınıp gelene geçene küfür ettiğin dönemlere ne demeli ? neden sürekli meydan okuyorsun. Ülkü ocakları , bordo bere, ele türk tamgası ? sen iyimisin can isimli kardeş ? hiçmi sormuyorsun ben ne yapıyorum ne bu saçmalık nereye geldik böyle diye !