ROOTAYYILDIZ SON OLAYLAR YÜZÜNDEN PİŞMAN GİBİ

Hemen hatırlayalım neler olmuştu ? : Trazer sitesinin kurulumu için RootAyyıldızdan yardım istemişti ve sitenin şifrelerini yollamıştı , sonrasında ise sitesinde indexi görmüştü rootayyıldız tarafından.

RootAyyıldız artık son zamanlarda üzerine çok gelindiğini ve herkesin ona şerefini sattığı yönünde ifadeler ile moralini bozduğunu açıkladı. Şerefini ise asla ucuza satmayacağınıda açıklamış oldu. Aslında bu açıklamalarının özetine bakacak olursak Pişmanmış gibi yaptıklarından. Suçlandığı hainlik yüzünden herkes tarafından dışlanmıştı.. Bugün ise adeta günah çıkarıyor..

RootAyyıldız hönküre hönküre açıklama yapıyor:

Selamün aleyküm hüüü ühüüü AAAAaa UUUUUU trazeri neden hackledim millet çok yükleniyor bana işte adam sana yardım etmiş hayinlik yapmışsın ben ona yardım ettim subdomain takover bilmiyormuş gösterdim şimdi cute grubunun bir üst grubu var oraya herkez alınmıyor bende bu trazer’a kefil oldum ve gruba aldım sonra öğrendm ki cw’de halil bin velid isimli bir yetkiliye konuşmaları sızdırıyormuş ondan sonra ben buna rat attım rat attıgımda öyle şeyler gördüm ki demeye dilim varmıyor eğer o adam hackli olsaydı şimdi cw forumundan ban yemezdi ben durup dururken keyifye insanlara rat atan biri değilim bir insanı kötülemeden önce gelip bir sorun bu adam ne yaptı’da sen bunu yaptın.

Hacknews yorumu: Olayların iç yüzüne vakıf değiliz ancak ortada bir ihanet söylentisi ayyuka çıkmış durumda , nekadar doğru yanlış onu tabiki net olarak belirtemiyoruz ancak ciddi ithamlar var , Trazerin sabit açıklamaları mevcut ! RootAyyıldızın son günlerdeki pişman ve günah çıkaran tavırlarıda ortada.