HERAKLESEAGLE KORKTU VE GERİ ADIM ATTI EL ÖPTÜ !

HeraklesEagle ve Reduser‘in tartışmasının sonucunda kazanan taraf Reduser olmuş gibi görünmekte, Çünkü Reduser’in kudreti karşısında HeraklesEagle geri adım atmak zorunda kaldı, aslında el öptü diyebiliriz. RedUser nasıl korkutmuşsa HeraklesEagle heryerden mesaj atıp haberleri nolur sil diye açıklama üstüne açıklama gönderiyor, adeta panik halde 4-5 tane bildiri göndermiş durumda.

İŞTE HERAKLESEAGLE’İN AMAN ABİ YAPMA TADINDAKİ AÇIKLAMALARI

<— açıklama başlangıcı

RedUserle olan atışma bitmişdir.Sanalda bir kaç insandan farklı olarak kolay yoldan meseleyi hall etdik.
RedSystem dostumuzun gönderdiği haber yüzünden mesele büyüdü.Oda dostunu savunmuş.Meseleyi çok büyümeden atlatdık.
Artık dostuz.Farklı hack alanlarında hizmet gösterdiğimiz için bir birimize karşı alanlardaki bilgilerimizden yararlanıcaz

RedUser olarak ben de bu kavgaya son verdim.
Herakles kardeşimle beraber oturup anlaştık ve tüm hakaret içeren haberleri sildirip daha iyi bir ilişki ile yolumuza devam etme kararı aldık.

Eski haberlerinde silinmesini HackNews yönetiminden istiyoruz.

açıklama sonu—->

ŞİMDİ GELELİM HERKESİN MERAK ETTİĞİ O SORULARA !

HERAKLESEAGLE KORKUDAN MAĞARAYA MI SAKLANDI ?

HERAKLESEAGLE TİTREMESİ GEÇMEDİDE HASTANEYEMİ YATIRILDI ?

HERAKLESEAGLE KORKUDAN KEKEMEMİ OLDU ?

HERAKLESEAGLE KORKUDAN AĞACAMI TIRMANDI ?

HERAKLESEAGLE KORKUDAN BAYGINLIK GEÇİRDİĞİ DOĞRUMU ?

REDUSER ANLIK..

Hacknews.org yorumu: amk madem işin sonunda korkacaksın bir köşede tir tir titreyeceksin korkudan fenalık geçireceksin ne diye fellek fellek aman abi bu haberleri yayınla diye ajansımızın zamanını alıyorsun ? Gücünüzün yetmiyeceği adamlara dalaşıyorsunuz sonrada yayınlanan haberleri sil diyorsun ? mümkünmü böyle birşey az biraz beyin ya ..

HER İKİ TARAFDA AN İTİBARI İLE BARIŞTI ! ANCAK YİNEDE BAZI AÇIKLAMALARI EKLEMEK İSTEDİLER..

HERAKLESEAGLE HABERE AŞAĞIDAKİ YAZISININ EK YAPILMASINI TALEP ETTİ ÖNCE REDUSERİN KENDİSİNDEN “ÖZÜR” DİLEDİĞİNİ AÇIKLADI.

Öncelikle Reduser de haberi gönderdi bu yüzden lütfen tarafsız haberclik! Sevgili Hacknews : http://i.hizliresim.com/WX3nGP.png(Dostlugu kabul etmesi) http://i.hizliresim.com/3OGDp5.png (RedUserin Ozuru ve benim dostluk teklfim) Burada hiç bir tehtide boyun eğmedim eğmemde sadece mesele uzanmasın diye yapdık Diğer ayrıntılar : http://i.hizliresim.com/zGoA09.png http://i.hizliresim.com/GZMY9V.png http://i.hizliresim.com/yGZM07.png

BUKEZ HABERE REDUSER’DE EKLEME YAPTI VE ÖZÜR DİLEME NEDENİNİN SUİSTİMAL EDİLMEMESİ İÇİN DETAYLARI YAZDI.

Olayın özeti şu : Arkadaş geldi bana dedi konuyu tatlıya bağlayalım. Ben de derdim olmadığı için neden olmasın dedim. O da tamam dedi konuştuk ben hakaretlerimden dolayı özür diledim. O da aşırı çıkışından dolayı özür diledi. Herhangi bir tarafı yok ancak arkadaşın kişisel bilgilerini paylaşmamdan ötürü rahatsız olmuş. Kanıt isterseniz şöyle atabilirim. Yani herhangi bir galip gelen yok. Dostça bitti. https://i.hizliresim.com/EO9q3Z.jpg (İlk yazısı bu da ) https://i.hizliresim.com/BO708p.jpg (Sanırım özür dileme nedeni de bu ) https://i.hizliresim.com/M1Ayog.jpg Konuyu tam açıklamak gerekiyordu. Türkçesinin kötülüğünden dolayı biraz olay yanlış anlaşılmış. Kendisi de kendi ss lerini atmış biraz çarşı pazar karışmış.