KAMU SPOTU

DİNLE BENİ LAMER AYISI BEN REDUSER

RedUser: Heçkır Olmanın Tarifi | Mükemmel Karışım (by RedUser) Evet arkadaşlar bugün sizlere heçkır nasıl olunur onu anlatmak istiyorum İhtiyacımız Olanlar : 1) Bir adet shopify subdomaini 2) Jastin biber sitesi Şimdi arkadaşlar burası çokomelli shopify subdomainine indeximizi yazıyoruz. Biz “Ajdar RootAyyildizi sik” yazmayı tercih ettik. Çünkü kendisi sanalın en hemçkırıdır. Jastini heçkliyor abim benim.

İŞTE SAHTEKARIN KULLANDIĞI KODCUK

Sonrasında şu kod yardımıyla da: https://boxset.beyonce.com/password sayfasına subdomaini yansıtıyoruz : var Shopify = Shopify || {}; Shopify.shop = “secr0t.myshopify.com”; Shopify.currency = {“active”:”TRY”,”rate”:”1.0″}; Shopify.theme = {“name”:”Debut”,”id”:78818803783,”theme_store_id”:796,”role”:”main”}; Shopify.theme.handle = “null”; Shopify.theme.style = {“id”:null,”handle”:null}; !function(o){(o.Shopify=o.Shopify||{}).modules=!0}(window); !function(o){function n(){var o=[];function n(){o.push(Array.prototype.slice.apply(arguments))}return n.q=o,n}var t=o.Shopify=o.Shopify||{};t.loadJS=n(),t.detectLoadJS=n()}(window);

Ve siz de bir haçkersiniz. Tıpkı RootAyyildiz abiniz gibi hiçbir emek sarf etmeden heçkırım diye ortada dolaşabilirsiniz. Hatta heçk kültürü de yazabilirsiniz siz kral oluyorsunuz bunu yapınca. Not : Shopify’ın kendisi bu açığı Low olarak değerlendirmeye alıyor. Çünkü eski xampp açığından farkı yok sizin gibi hack kültürünü yaşattığını sanan lamerlar bir bitmediniz siktiğimin yeni yetme script kiddieleri. Bir de hack kültürü yazıyorsun utanmadan bir de bunu haber yaptırıyorsun.

(bknz. https://hacknews.org/2019/10/30/rootayyildiz-hack-kulturunu-yasatmak-adina/ siteye girerseniz secr00t.myshopify.com şeklinde sayfa kaynağında aratın bulacaksınız)

Hacknews.org not: Haber kamu spotu olduğu için herhangi bir ekleme yapılmadı.