farelwarock Kafasına oturan eski hack gidişatını tamamen değiştirip yeni bir anlayışı kafasına oturtmuş görünüyor.

BİR ZAMANLARIN DENGESİZİ ARTIK AKILLANDI

Herkesin bir zamanlar piyasanın dengesizi olarak bildiği farelwarock kod adlı hacker uzunca bir süre piyasada yoktu, herkes hakkında dedikodu çıkardı bu süreçte , yok babası pc’yi aldı elinden , okula başladı , tecavüz ettiler tarlabaşına sattılar, cinsiyet değiştirdi vs gibi aslı astarı olmayan iddalar vardı ancak o bu çirkin ithamlara karşı bile sesini çıkarmadı adeta kayboldu ! taaki bugüne dek ! bir zamanları yıkık eziği farelwarock artık çok daha güçlü şekilde geri geleceğini resmen açıkladı. Üstelik konuşması bile değişmiş biraz daha akıllanmış ve ciddi konuşuyor. (umarım akıllı taklidi yapmıyordur)

TÜM HACKERLERE VE DÜŞMANLARINA DUYURU YAPIYOR

farelwarock açıklaması: Selamlar, uzun süre tayfam ve ben yoktuk. Ufaktan atılalım dedik. İki üç deface ile ayağımız alışsın demi? https://mirror-h.org/zone/2410734/ Spoiler verelim, yakında var ya daşaklı bi forumla gelip tüm yaşlı kurtları aramıza alıyoruz. Ergenler hariç. Saygı ve sevgiyle. 🌹

Ha unutmadan habere ek olsun, arkamızdan hacklenecek diye tutuşanlara sesleniyorum, Darkİzm.org domaini için hepiniz bir olup satın almaya kalktınız hani o olan bilginiz? Hani o basacak kuvvetiniz? 2 3 boş atıp tatava ya doyum olmaz ama biz ergen görmek istemiyoruz. Sadece sınırlı kişiler elit beyler. 😉 Saygıyla.