Herkese merhaba sevgili okurlarımız gün geçmiyorki yeni bir gelişme yaşanmasın ! Uzun zaman önce Mectruy tarafından BİLİŞİM ŞUBEYE başvurularak Arjaan.org/net ve thefathers.pro adlı kredi kartı dolandırıcılığı siteleri kapatılan Musa Yıldırım tekrar hortladı. Artık kredi kartı dolandırıcılığı forumları açmayı bıraktığını görmek ise bir nebze olsun iyi birşey, muhtemelen dolandırıcılıktan dava yedi ve bu işleri artık alenen yapmaktan vazgeçti, gene tabiki İCQ programından kredi kartı paylaşımlarına devam ediyordur o ayrı mesele. Dolandırıcıların bir numaralı destekcisi olan SERDAR E*****(SpawN) Tarafından medya gücünü eline geçiren nitelikli dolandırıcı musa yıldırım mağaradan gün ışığına çıktı.

Merak etme dolandırıcı Musa Yıldırım, çıktığın deliğe seni geri sokmasını iyi biliriz. Serdar e***** tasmayı takmış olabilirsin ancak hacknews dolandırıcılara karşı durdurulamaz bir medya gücüdür.

HARAM TADI ALAN ZİNA ÇOCUĞU MUSA YILDIRIM SÖZDE LEGAL TAKILIYOR !

R10.NET Webmaster forumunda takılmaya başlayan ve ticaretini yapan Musa yıldırım

https://www.r10.net/members/96051-cigulibey.html

Kendisi ile ticaret yapacaklar bikaç kez düşünsün derim, buyrun daha önce kendisine ait olan ve bunu inkar etmeyen CC Forumundan görüntüler

https://hacknews.org/2019/01/21/musa-yildirim-rgnrl-nikiyle-yine-kart-dolandiriciligi-pesinde/

TİP BU ARKADAŞLAR , TEMEL REİSİN AÇ KALMIŞ HALİ,