19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Turkz Grup adlı hack grubu 1500 ‘ü aşkın yabancı siteyi erişime kapattı.

Not: Atatürk resimleri kullanıyorlar. Yalakalık yapmıyorlar. Yüzük satmıyorlar. Bardak satmıyorlar. Üyeleri sömürmüyorlar. Şov peşinde değiller. İcraat yapıyorlar.

Türkiye’nin birlik ve bütünlüğüne zarar vermeye çalışan ülkelerin sitelerine erişme kapattılar. Erişime kapattıkları sitelerin Amerika, Hollanda, Fransa, İsrail, Almanya ve birçok ülkenin yerel ve devlet siteleri olduğunu açıkladılar.

Bir ay içerisinde yaptıkları saldırı sayısını 1544 olarak belirttiler. Saldırılarda bulundukları sitelerde Türk Bayrağı ve ezan dinlettiklerini belirten saldırı grubu saldırılarına devam edeceklerini ve bu sayede dünyaya Türk’ün siber alemdeki gücünü göstereceklerini bildirdiler

Mirror ve Zone Kayıtları için

TURKZ.ORG <<<———- TIKLA

HackNews Açıklaması; Sanalda misyonuna ve vizyonuna bağlı kalarak çizgilerini bozmadan, yaptıkları hertürlü icraatin kalbinde vatan sevgisi besleyerek icra eden turkz ekibini canı gönülden tebrik ederiz… 

 

Türk milletinin karakteri yüksektir; Türk milleti çalışkandır; Türk milleti zekidir !

Ne Mutlu Türküm Diyene