Saygıdeğer HackNews okurları… Öncelikle bu yazımı yazarken sizlerin bunu okuduğuzda duygulanıp ağlayacağınızı çok iyi biliyorum… Veya okuduktan sonra arkadaki gizli sekmeden izleyip çekmeye devam edersiniz. Bu bir ayrıntı değildi.

Herneyse…

İyisiyle, kötüsüyle (genellikle kötüsüyle) harika bir zaman geçirdik. Geçtiğimiz saatlerde ise bazı sorunların çıkmasından dolayı hem SpyHackerz‘daki adminliğimi hemde HackNews‘deki yazarlığımı bırakma kararı aldım.

Sevinenlerin şimdiden sesini duyar gibiyim. ama eminim ki bir o kadar da üzülen vardır.

Belkide alper seyyarın sanaldaki orospuluk öykülerini,Aytli Ustura‘nın o meymentsiz tipine gelen tepkileri ve By_uMuT’un insan ticareti yaptığını okuyamayacaksınız fakat ! Artık yeni editör arkadaşlarımız sayesinde tamamen tarafsız haberciliği göreceksiniz. Nobody adlı arkadaşımızın yazılarını tavsiye ederim. Cidden başarılı bir yazar ve tamamen sizin istediğiniz gibi yazılar yazacaktır.

Derdi olanı her zaman dinlerim bana ulaşmak için;

Instagram:Anarchosa.php

Telegram: SpyAnarchosa

Skype: live:sagokafkefi_1

Mail:spyanarchosa@gmail com

Mectruy,TolanK1,SkullZ,Hector,Mr.Ömer,HackNology, Lamb,Marowit,SpawN,HeraklesEagle,NusaybinLi,NinjaCR3,MawionZ,R4PTOR,Zer0Day,Gök-Börü, Divergent,Rolesa, Code Red, İlteriş Han, MedumFace,akose,SoftGirl ve daha niceleri her zaman yanımda olduğunuz için sizlere minettarım.

Saygılarımla… Anarchosa