BACIN *********** ‘DEN UTAN BE ! YARIN YAPTIĞIN DOLANDIRICILIK YÜZÜNDEN ELİN OĞLU BACINI SİKMEYE GELİR. ÖDEŞMEYE GELİR. BİŞEY DİYEMEZSİN ! 

 

Daha önce dolandırıcılık yaptığı görüntüler ile ispatlı olan ve arjaan adlı sitesinde hergün kredi kartı paylaşımı veya ona bağlantılı paylaşımlar yapan bilinen nikiyle MKA7 , ama değişen niki ile RGNRL  Utanmadan dolandırıcılık ve sanal hırsızlık yapmaya devam ediyor.

Musa Yıldırım neden sitesinde kredi kartı dolandırıcılığına izin veriyor ? bundan bir çıkarı varmı , dolandırıcı üyeleri ile bu konuda ortaklık yapıyormu ? neden sürekli nick değişip izini kaybettirme peşine düşüyor ? Sitesinde paylaşılan kredi kartı bilgileri ve kart dolandırıcılığı yapmaya yarayan araçlara neden izin veriyor ? İnsan kendisini yetiştiren ailesinden bile utanmazmı ? annen-babanın haberi varmı ? yarın mahkemen açıldığında yüzün ailene karşı kızarmayacakmı ? başını öne eğmeyecekmisin ? nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılara yer ve mekan sağlama , kart bilgilerinin dağıtılması ve kredi kartlarının hacklenmesini sağlayacak içeriği barındırma suçlarından yargılandığında birdaha iş bulabilecekmisin gerçek hayatta ? düştüğün bu haramcı yoldan geri dönmen senin ve ailenin menfaatinedir.

Yediği ifşa sebebiyle birtürlü kendisini toplayamadı ve izini kaybettirmek amacıyla sürekli nick değişimine gidiyor.

Dolandırıcının bilinen nickleri: MKA,THEMKA,MKA7,MKA9,RGNLR

SEN KART DOLANDIRICILIĞI YAPARKEN VE YAPANLARADA GÖZ YUMARKEN UTANMIYORSUN, BİZ BU BEŞ PARALIK TİPİNİ YAYINLAYINCAMI UTANACAĞIZ ?

İSPATLI DOLANDIRICILIK MACERALARI AŞAĞIDADIR. BİZDE YALAN YOK.

Daha önce nasıl insanları dolandırıyordu ? hatırlıyalım : https://lamerhaber.com/2019/01/05/arjaan-hack-grubu-bagis-bahanesi-ile-dolandiricilik-yapmis/

Daha önce nasıl ifşa olmuştu hatırlıyalım: https://www.spyhackerz.com/forum/threads/themka-%C4%B0f%C5%9Ealaniyor-nufus-k%C3%9Ct%C3%9C%C4%9E%C3%9Cne-kadar.16115/

 

Kart dolandırıcısının sitesinde bulunan gizlemeyi unuttuğu birkaç içerik. Priv bölümleri zaten bu örneklerden anlaşıldığı üzere nasıl siz tahmin edin..

dol1

dol2

 

dol3

Reklamlar