UTAN BE ! YARIN YAPTIĞIN DOLANDIRICILIK YÜZÜNDEN ELİN OĞLU HESAP SORAR.

Daha önce dolandırıcılık yaptığı görüntüler ile ispatlı olan ve arjaan adlı sitesinde hergün kredi kartı paylaşımı veya ona bağlantılı paylaşımlar yapan bilinen nikiyle MKA7 , ama değişen niki ile RGNRL  Utanmadan dolandırıcılık ve sanal hırsızlık yapmaya devam ediyor.

Musa neden sitesinde kredi kartı dolandırıcılığına izin veriyor ? bundan bir çıkarı varmı , dolandırıcı üyeleri ile bu konuda ortaklık yapıyormu ? neden sürekli nick değişip izini kaybettirme peşine düşüyor ? Sitesinde paylaşılan kredi kartı bilgileri ve kart dolandırıcılığı yapmaya yarayan araçlara neden izin veriyor ? İnsan kendisini yetiştiren ailesinden bile utanmazmı ? annen-babanın haberi varmı ? yarın mahkemen açıldığında yüzün ailene karşı kızarmayacakmı ? başını öne eğmeyecekmisin ? nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılara yer ve mekan sağlama , kart bilgilerinin dağıtılması ve kredi kartlarının hacklenmesini sağlayacak içeriği barındırma suçlarından yargılandığında birdaha iş bulabilecekmisin gerçek hayatta ? düştüğün bu haramcı yoldan geri dönmen senin ve ailenin menfaatinedir.

Yediği ifşa sebebiyle birtürlü kendisini toplayamadı ve izini kaybettirmek amacıyla sürekli nick değişimine gidiyor.

Dolandırıcının bilinen nickleri: MKA,THEMKA,MKA7,MKA9,RGNLR

SEN KART DOLANDIRICILIĞI YAPARKEN VE YAPANLARADA GÖZ YUMARKEN UTANMIYORSUN, BİZ BU BEŞ PARALIK TİPİNİ  YAYINLAYINCAMI UTANACAĞIZ ?

İSPATLI DOLANDIRICILIK MACERALARI AŞAĞIDADIR. BİZDE YALAN YOK.

Daha önce nasıl insanları dolandırıyordu ? hatırlıyalım :

Daha önce nasıl ifşa olmuştu hatırlıyalım: https://www.spyhackerz.com/forum/threads/themka-%C4%B0f%C5%9Ealaniyor-nufus-k%C3%9Ct%C3%9C%C4%9E%C3%9Cne-kadar.16115/

Kart dolandırıcısının sitesinde bulunan gizlemeyi unuttuğu birkaç içerik. Priv bölümleri zaten bu örneklerden anlaşıldığı üzere nasıl siz tahmin edin..

dol1
dol2
dol3