ŞOK ŞOK ŞOK !

ŞAK ŞAK ŞAK !

HackNews‘den Ateşli bir son gelişme haberi ! 

Sanalda ismiyle ün salmış(kötü anlamda ün salmış) olan Alper Seyyar’ın(ByBir@) Kimlik bilgileri deşifre edildi ve aslında gerçek isminin Muhammed Alper Seyyar olduğu ortaya çıktı…

MUHAMMED İSMİNİ KİRLETMEMEK İÇİN İLK İSMİNİ KULLANMADIĞI ORTAYA ÇIKTI ! TABİKİ ODA BİLİYOR NASIL BİR OROSPU EVLADI OLDUĞUNU..

Sanaldaki anti seyyar gruplarının eline bir koz daha geçmiş oldu ve seyyarın hayatını zehir etmek için hazırlıklara başladıklarını belirttiler !

AntiSeyyarTeam Diyor ki; “Merhabalar değerli hacknews adminleri henüz html bile bilmeyen sözde ortada “Benimde sikim var” diye gezen lamerin kimlik resmine ulaştık ve bunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.. Seyyarın kimlik resmini indexlerimize koyup, server rootlamaya hazırlanıyoruz..!

AntiSeyyarTeam‘den Gelen Resim;

resmim.net/f/RpO0RQ.jpeg

Kimlik bilgisi içerdiği için ancak bu şekilde ..

Fakat seyyar tabiki altta kalmadı ve savunması şu şekilde oldu;”Ben sanala gerçek ismimle girecek kadar salak mıyım XD Kerizsiniz mk hepiniz kerizsiniz XD XD XD Amk lamerleri.”

Tabiki yine insanların akıllarında bazı sorular kaldı..

-M. Alper Seyyar icraatsiz bir orospu çocuğu mu ?

-Seyyar html bile bilmeyen bir lamer mi ?

-Alper, criminalz.org’un kalitesini kendi ismiyle batırdığı için mı kovuldu ?

– İsor bu konu hakkında bir açıklama yapacak mı ?

-Alper seyyar artık siktimin sanalından siktir olup gidecek mi ?

Bunların hepsi merak konusu..

Hepsi ve daha fazlası için HackNews 7/24 Habercilik !

HackNews Açıklaması;”Merhabalar değerli okurlarımız… Hayat müşterektir. Veya daha da açık olmak gerekirse hayat bad karma yani kötü karma felsefesini yaşatır.. Alper seyyar insanlardan sosyal mühendislik ile resimlerini alıp ifşalayan bir kızdı.. Fakat bu olay bugün alperin başına geldi… Bundan dolayı sana acıma duygumuz 0’a indi seyyar! artık götünü sikseler dönüp de “Aaa neden öyle yapıyorsunuz” demiyeceğiz… “

HackNews – Tarafsız Habercilik Sundu…