BÜYÜK İHANET

by_agent Bunudamı yaptı ? onu yetiştiren abisinin sitesini hackleyip kaçtımı ?

NORSLAR.ORG‘a Saplanan indexi tek başına çıkaran by_umut‘un elinde kazzığın sapı kaldı adeta. Çünkü tüm hack camiasının düşünmeden edemediği bir konu var, by_umut kolay kolay hacklenmezdi, içerden bir ihanetmi oldu ? ekmek yediği kaba sıçanlar oldumu…

by_agent kod adlı hacker , by_umut’un düşmanalarına onu sattımı ?

Norslar.org ‘un soba borusu gibi yediği indexten sonra olaylar durulmadı, By_Umut’un en güvendiği adamların başında gelen by_agent ortadan kayboldu !!!

by_umut kendisine bildiği herşeyi öğretmişti ! yani hiçbirşey 😀 herneyse , by_agent’e ait sitelerde birden offline oldu. r00tshell.info byagent.xyz  iki sitede artık ortada yok.

Şimdi gelelim işin en acı kısmına, by_Agent norslar.org’u hackledimi ? umut bu yüzdenmi kendisini kovdu ? yoksa by_agent ihanet edip ortadan kayıpmı oldu !!! by_agent umuta kinmi besliyordu ? yoksa ustası olan umuttan daha önce hazmedemediği hakaretlermi duydu ? ve bunları unutamayıp al amına kodumun sıpası deyip indexi bastırdımı ? 

İşin diğer ilginç kısmı ise herkes direkt by_agent‘ten şüphelendi, kimse Whitespy hakkında konuşmadı, by_agent neden dikkatleri üzerine çekti? eski norslar üyesi birçok kişiden bu konuda yoğun mail ve bildirim aldık.

 

 

Reklamlar