VATAN MİLLET İÇİN SALDIRDILAR – BAYRAK SEVDALISI NORSLAR.ORG

Norslar ekibinin en tehlikeli hackeri olan by_agent & whitespy ortaklaşa yaptıkları operasyonda çok büyük bir sosyal medya hesabına türk bayrağını diktiler. By_Umut önderliğinde vatan için adeta uyumadan dinlenmeden, savaşıyorlar, tüm karalama çabalarına kulaklarını tıkayıp icraat yapmaya yöneldiler ve bunu başarıyorlarda.

By_Umut  hackerlerine adeta emir vermiş ve  şu duygu dolu sözleri söylemiştir: “Bu savaş vatan için vatan toprakları için verilecek, eğer cesareti olmayan varsa bir adım öne çıksın, korkmayın kızmayacağım, sadece biraz domaltıp … yapacağım, der ! ve kimse bir adım öne çıkmaz. Norslardaki herkes artık tamamen vatanı savunmaya gönüllü şekilde ikna olmuş hale gelir, ” gördüğünüz gibi ne bir tehdit ne bir baskı var sözlerde, By_Umut adeta bir komutan edasıyla ordusunun “başına” oturmuş durumda, oturup oturup kalkıyor, ve ordusuna sahip çıkıyor.

 

Norslar.org ekibinden by_agent ve whitespy sosyal medyada 1,4 milyon takipçisi olan birleşik arap emirlikleri haber bülteni sitesine index attı.

Haber sitelerine iletilen mesajda dış ülkelerin türkiyeyi terörist olarak görmesinin gerçek olmadığını vurgulamaktayız.

Sosyal medya adresi : https://www.instagram.com/uae_barq/

Site : http://www.uaebarq.ae/

Mirror kayıtları :

https://mirror-h.org/zone/1941918/

http://archive.is/jG1E5

Reklamlar