Sanalın en delikanlı adamlarından Turkz.org, 29 Ekim Cumhuriyet bayramına özel 735 Websiteyi hackleyerek büyük bir operasyon gerçekleştirdi… Operasyon sırasında halk arasında “Orospu çocuğu” olarak tabir edilen PKK’nın haber sitelerinden rojnews.biz‘in içerisinden geçtiler. Cidden tebrik edilmesi gereklien bir operasyondu. Tabiki bu saldırının Turkz ekibi tarafından gerçekleştirilmiş olması bizi şaşırtmadı. 

Gelin Turkz.org‘un Operasyon hakkındaki açıklamasını dinleyelim…

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün bizlere hediye ettiği Cumhuriyetin 95. yılını büyük bir çoşkuyla kutluyoruz.
Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz
Eylül ayının başlarında başlamış olduğumuz operasyonda 1 ay gibi bir kısa süre içerisinde 700’ün üstünde siteyi deface ederek bu özel güne layık bir operasyon yaptık Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz bu operasyon için gecesini gündüzüne katan Emeği geçen Tüm Sipahiler Lojistik & Sosyal Medya Timi personeline Teşekkür ediyorum.

 

Operasyon Konusu İçin: TIKLA

HackNews Açıklaması;

Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir.

Cumhuriyet erdeme dayanan bir yönetimdir.

Ne mutlu ki türküm ben! Kırmızının bana verdiği aşkla vatan yücedir, şehitler yücedir, Türk kanı yücedir, Cumhuriyet Yücedir..! Ne Mutlu Türküm Diyene !

Cumhuriyet düşünce, beden ve bilim bakımından güçlü koruyucular ister.

Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi cumhuriyettir.

Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız…

HackNews