SANALIN SAYGIDEĞER İSİMLERİNDEN, Senorita Alper Seyyarita YİNE  YERİNDE DURMUYOR.. !

Gelin de sikmeyin belasını şimdi….

Bu zamana kadar kaçtane website veya forum açmışsa mutlak her sitesinde 3-5 index yiyen alper seyyar uyumsuzlar.org sahibi Şizofren tarafından kedi gibi kapının önüne koyuldu !!! Şizofren acımadı ve alper seyyar’ın mamasını bile vermedi !!! YIKIK bir piç gibi çırılçıplak sokağa attı.

 

Şizofrenin bu kararının en büyük nedenlerinden biri alper seyyar’ın uğursuzluk getiren bir cenabet olduğundan kaynaklanması söz konusu… Kapı önüne koyulduktan sonra kendisinden şu sözleri duyduk;

 

Alper Seyyar Say is;

Benim kimseye ihtiyacım yok. Beni forumuna alanlar atanlar kendini adam sanmasın. Ben hiçbirzaman hiçbiryerden kovulmam. İstifa ederim.. Zaten hack alemi bomboş ergenlerin takıldığı bir ortam.. Reel hayatımda kimya’ya odaklandım ve tepkimeleri incelemek hoşuma gidiyor. En azından birşeyler öğreniyorum ve bana fayda sağlıyor.. Hack boş iştir lagalugadır. Siz eğer bilgisayara merak salmışsanız sadece programlama ile deva edin hacke bulaşmayın çocuk olmayın..”

Bunları söyleyen saygıdeğer dostumuz Lö Senorita Alper Seyyarita bu konuşmadan 5 gün sonra kendisine bir hack forumu daha açıp kendine mareşal rütbesi ve bordobereli rütbesi vermesi gözlerden kaçmadı..

Peki şimdi Alper seyyar ne yapacak ? 

Deney tüplerini götüne mi sokacak ?

-Götüne barut doldurup kibritmi çakacak ?

Kükürtün üstüne 31 çekip zevk suyu akıtarak tepkimeye girmesini mi bekleyecek ?

SpyHackerZa kafa tutup bir index daha mı yiyecek ? (Bunu sormamışım sayın mutlaka o indexi yer)

-Yoksa yine sesini kalınlaştımaya çalışıp sesini kaydederek kendini siber polis olarak tanıtmaya mı kalkışacak

Bunların hepsi merak konusu…. 

Alper seyyar yeni bir koca bulacakmı ? yoksa artık adam olmayımı deneyecek ?

HackNews’den kısa bir not;

“Merhabalar saygıdeğer takipçilerimiz… Hepinizin aklında o soru var biliyoruz. Fakat maalesef seyyarın yeni açtığı o değersiz forumu ajansımızın sayfasında bulundurarak kalitemizi düşürmeyeceğiz. Zaten index yediği zaman elbet duyacaksınız… Alperin sikilme sesi tüm sanalı yerinden oynatmaya yeter… “

 

-HackNews Tarafsız Habercilik A.Ş Hizmetleri Bürosu-

NOEL YAKLAŞIYOR OROSPU ÇOCUKLARIII !!