Yine bir son dakika gelişmesi olarak aktarmaktan gurur duyuyoruz. Spyhacerz sahada çakallar nerede !!!!

 

saldırının başrölünde bulunan NinjaCR3 ve BoneLess ikilisi vatan haini dansözlere adeta bir mermide bizim borcumuz olsun dedi ve anasayfa indexi oturtu verdi. Saldırının etkisiyle ne yapacağını şaşıran dansözler çıktıkları deliğe girmeyi denediler ama hangi deliğe gireceğini şaşırdırlar. Saldırının arka perdesinde çokça kin ve öfkenin bulunduğunu açıklayan NinjaCR3 ve BoneLess bir açıklama daha yaptılar. açıklama ektedir;


“Yapılan bu saldırı, sanal alemde “bayrak sevdalısı, vatan için çalışan hacker” damgasıyla dolaşan herkese kapak olsun. biz lafın değil icraatın hastasıyız. Gücü yeten varsa hodrimeydan, biz burdayız. Her zaman yılanın başını ezmeye hazırız. spyhackerz ve ekibi her zaman haklının yanında olmayı ve hak edene hakkını vermeyi bilmiştir. Bu tür dansözlere sanal alemde bile yer yok. By_uMuT denilen haydoya da iki çift lafımız var; MPT-76‘lar ile ensendeyiz. Bir gece ansızın ;). haydiyin selametle !”


diyerek bir nevi dosta güven düşmana korku saldılar. Yapılan saldırının HackNews Haber Ajansı olarak bizde herzamanki gibi arkasındayız. vatan hainlerine sanalda da yer yok kampanyasını destekleyerek elimizden geldiğince bu tür saldırılara medya da yer veriyoruz. saldırıda emeği geçen tüm vatan evlatlarını tebrik ediyoruz !

KAYITLAR !

http://kurdistankomunistleri.com/

http://zone-h.org/mirror/id/31680465

http://1nj3ctor.org/mirror/92422/

https://mirror-h.org/zone/1712902/

http://overflowzone.com/mirror/100818/

Reklamlar