Öncelikle herkese merhabalar saygıdeğer HackNews takipçileri, Yeraltının bilindik hack teşkilatlarından norslar ekibi hakkında şok edici görüntülere ulaştık. By_uMuT ekibindekilere köle gibi davrandığı ve onlara zorlana elini öptürdüğü bir ayin gecesi düzenliyormuş. Her 6 ay sürenin ardından dolunay tepeye çıkar çıkmaz norslar.org forumunda müzikler açılır takkeler giyilir ve hoplayarak dans edilerek By_uMuT‘un kıçı ve eli öpülürmüş. Ayin sonunda By_uMuT‘un yatma vakti gelir ve ekipte kız olmadığından dolayı uMuT‘un sex ihtiyacı ekibindeki erkeklerden sağlanırmış. Bizler bu olanlara normal şartlarda inanmazdık lakin bize bu haberi yollayan arkadaş(THE PASHA) elindeki video görüntülerinide yollayarak haberi onayladı.

İşte THE PASHA‘nın feryat figan çığlık sesleri;

“Admin yayınlarsanız çok makbule geçer. Geçen günlerde haber sayfanızda norslar hakkında birkaç haberinizi okudum. O gün anladım ki siz By_uMuTuN daha ufacık bile kim olduğunu görememişsiniz. Her 6 ay sonra By_uMuT bizi gece saatlerinde forumdaki ayine çağırırdı. Ayine gelmeyenler ise öbür gün 100 kırbaç cezası alırdı. Aslında şimdi diyorsunuz ki “Gitseydin ayine amk ne kaybedecektin” öyle değil işte orospu çocuğu bize zorlana beyaz elbiseler giyidiriyor takke taktırıyor müzik açıp hoplatarak kendisine dua ettiriyor. İlk yarı ayininde elini öperiz sonrasında ise seçtiği kişileri ikinci ayinde kıçını öptürür. Ben ikinci ayine çok katıldım ve artık gına geldi. By_uMuT yatağa girdiği zaman ise her 6 ay o ayinde nedense hep beni seçip yatakta Hardcore sikerdi. BUNA ARTIK BİRİ DUR DEMELİ ! yardım edin lütfen yardım edin. Sizlerden başka yardım isteyeceğim kimse yok..:( bu dediklerime belki yalan diyeceksiniz ama elimde görüntüler var. Alın işte ayinin videosu alın alın”

HackNews Ajansının Açıklaması; “Biz bunu By_uMuT’a yakıştıramadık. Bizler her defasında By_uMuT’u haklı çıkarmaya ve onun ismini temizlemeye çalıştık ama By_uMuT bize hiç yardımcı olmadı. Pkk soruşturması Terörle mücadele soruşturması derken artık elimizden hiçbirşey gelmiyor. Artık sana yardımcı olamayacağız By_uMut bu yolu kendin seçtin. Keşke böyle olmasaydı. Sana neler oluyor By_uMuT ? Sen eskiden böyle değildin.. Neden bizi üzüyorsun ? Bizler sizin için herşeyi yaparken bize bunu ne için yapıyorsun By_uMuT ? ADAMLARI NEDEN HARDCORE SİKTİN BY UMUT SÖYLESENE ! BU MU LAN ADAMLIĞIN ? BUNDAN SONRA ARKANDA SANA DESTEK VEREN BİR HACKNEWS EKİBİ OLMAYACAK.

Reklamlar