UYUMSUZLAR.ORG HACKLENDİ

RTUK Tarafından 18 yaş uyarısı koymak zorunda kaldık

Değerli takipçilerimiz biliyoruz alperin porno öykülerini okumaktan bıktınız. biz haber yapmaktan sıkıldık, fakat alper beyimiz hacklenmekten sıkılmadı. bundan dolayı bu haberi yapmak zorundayız. Kurucusu Alper Seyyar ve Şizofren olan https://uyumsuzlar.org forum sitesi şafak operasyonu ile SkullZ ve l0rxhell tarafından sikildi.! Şizofren feryat içinde götünde kırılan yarrağı çıkarmak için hastaneye koştu, ardından forumunda çalıştırdığı sex kölesi Alper Seyyar da hastaneye kaldırıldı ve tecavüz edildiği raporlarca tasdik edilip evine gönderildi. Sözde kıçı kırık itibarsız forumları uyumsuzlar.org ile spyhackerz tim’e kafa tutmaya çalışan bu zavallı ikilinin beklenen hazin sonu bu oldu.

Gelelim, operasyonu gerçekleştiren azılı hacker dostlarımızın korku salan açıklamalarına;

Ulan ammına koyduklarım, ne çabuk hemçkır oldunuz lan ? Yok alper seyyarmış yok şizofrenmiş bilmem ne… Sizin sanalda bu zamana kadar ne icraatiniz oldu .? Allah için ne icraatiniz oldu söyleyin ? Söyleyemezsiniz çünkü icraatiniz yok ! Türkiye cumhuriyeti genel kurmay başkanı hulusi akar ananızın amına roket atsın amınakodumun salakları. Yok warez tanrısıymış yok hukuki hakları varmış yok dava açıcakmış bilmem ne siktir git dava aç de ki “hacking forumuma” bastılar. Merak etmeyin babanız burda gelin kucağıma biraz size şefkat gösteriyim amınakodumun lamerleri! Bu indexi ananızın amına armağan ediyoruz.!

SkullZl0rxhell 

https://uyumsuzlar.org/
http://archive.is/lgSup
http://zone-h.org/mirror/id/31642977
https://defacer.id/archive/mirror/2599990
http://aljyyosh.org/mirror.php?id=219046

https://clyp.it/d4jchyya
Site bakıma alındığında onlar 8 kişi ile siteyi çökertmiş :D

https://clyp.it/ddpnceus
Anarchosa ‘yı dava ediyomuş

Evet değerli HackNews sakinleri, bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Sizce alper seyyar hacklenmekten zevk mi alıyor ? Söz artık sizlerde….

not: Alper Seyyarın eski kocaları olan Root Team’dan izin almadan Alper Seyyarı siken spyhackerz ekibi ile root team arasın umarım sorun çıkmaz ?