Byb!r@ kod adıyla bilinen ve piyasada Alper Seyyar olarakta tanınan hackerimsi bugün açıklama yayınladı, bildiğiniz üzere Root team tarafından 2 kez gebe bırakılmıştı ! ancak kendisi sadece bir kere gebe kaldığını oda collector adlı sitesi hacklenince olduğunu söylüyor, ikinci gebeliğinde düşük yaptığını çünkü SM yoluyla ve alakası olmadığı şekilde hacklendiğini idda ediyor.

not: Alper Seyyar‘ın resmini sansürledik, gözleri belli olmasın diye kırmızı şerit çektik, başından ağır olaylar geçtiği için kişisel insan hakları gereği gözlerini gösteremezdik.

İŞTE O AÇIKLAMA

Ulan orospu cocugu sayin yusuf ve orcun root 1 dediginiz 2 dediginizi tutmuyor ? Nedenmi cunku orospu cocugusunuz site tamamen stabil e ait diyosunuz ve alpere index bastik diyorsunuz olay soyle oldu gerdekler ortaya ciksin orospu cocugu okeymi ? Bu Mallar Forum acmayi dusunuyorlardi ve gelip benden domain istediler fakat bende domain bulunmadigi icin stabil e gittim ama uygun domain yoktu bunlar da ilk once hack haber sitesi yapmayi dusunduler bende stabilden hazir domain ve host aldim bunlara verdim siteyi kurdular benide aldilar yarrak gibi alperi hackledik diyip 20 30 tane zone aliyolar analarına bosaldikldiklarim bana degil stabil e ihannet ettiniz stabil isterse sizin sülalenizin topunu siker kisacasi basilan index bana degil stabil e gider …

SS ler