Getçiğimiz günlerde Alper Seyyar hakkında birçok porno arşivi(haberi) yayınlamıştık… Son dakika haberi olarak ajansımıza bomba gibi düşen ekran görüntüleri gündeme ağır bir şekilde oturacak gibi duruyor… Meğersem Alper seyyarın son sikiliş destanı yalanmış…. Meğersem Root Team dolandırıcıymış… Adını vermek istemeyen tanığımız, ismi lazım değil baş harfi alper seyyar ajansımıza altta sunacağımız fotoğrafları bizlerle paylaştı..

Doğum sancıları ile inleyen alper seyyarın açıklaması;“Admin bey elimde root team adlı orospu çocukları hakkında daha yüzlerce ss var ama sancımdan dolayı atamıyorum AHHHHH daha ne kada sürecek bu sancı hiç bilmiyorum. root team beni bir kere sikmiş olabilir ama ikinci haberinizde olan sikiş gerçek değil. onlar sadece kendi elini sikti. neyse birazdan kocam eve gelir beni yine pc başında görürse bu sefer götümğ kocam siker.”

Hacknews Ajans Açıklaması; Beyler, dost olun düşman olmayın. Elinize hiçbirşey geçmez. Son günlerde ajansımızdaki paylaşılan haberlere göz gezdirdim de, Herkes kendi payının amınakoymuş.. Siz insansınız hayvan değilsiniz. Birbirinize ettiğiniz küfürlerin haddi hesabı yok… Küfür iyi birşey değildir. İleride çocuğunuz karşınıza gelip “Baba Götünü Sikiyim” dediğinde, anlarsınız… Bundan dolayı adam akıllı durun belanızı sikerim