Dün yaptığımız norslar.org ile alakalı haber nedeniyle birçok forum üyesi hacknews’i hacklemek için gruplar oluşturmuş. Dünki haberi bize yollayan webmaster kardeşimiz yeni haber daha yolladı ve okurken güldüm biraz. Umarım siz okurlarımız da bunları okurken gülersiniz.

Şimdi haberi yaptıktan 1 saat sonra gerçekleri yedirememiş olacaklar ki haber sitemiz hakkında birçok araştırma yapıp hangi serverda bulunduğuna kadar bulmaya çalışmışlar. (ama boşa tabi :P)

Zaten olayda trajikomik bir şekilde şöyle gelişiyor;

A KİŞİSİ:

@By_uMuT abi hakkında ne dedikodular var tehditler havada uçuşuyor.

B KİŞİSİ: 

İstesekde oraya basamayız sw güçlü metasploit işlemez zaten serverda site yok o yüzden hacknews saltanat sürüyor

Evet bunlar gerçek. Serverda site olmaması ve sizin gerçekleri yakalayamayışınız tamamen kendinizin bilgisizliğinizden kaynaklanıyor. Sizi eğitim vaatleriyle kandırıp adeta kedicikler gibi forum sınırları içinde zorla tutan insanlara gidin bizi sorun, en iyi onlar bilir. Evet saltanat sürdüğümüz doğrudur. Herkesi eze eze buralara geldiğimiz de doğrudur. Zaten doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişler. İki doğru haber yapıp sırf haberde bazı insanlar eleştiriliyor diye HackNews Haber Ajansı’nın adını kötülemeye kimsenin gücü yetmez. Yoksa kendi hacklediğimiz sitenin haberini kendimiz yapmak zorunda kalırız. Tekrar bildiriyoruz; sadece tarafsız habercilik anlayışı ile çalışıyoruz. Kimseye çamur atma kötüleme niyetinde de değiliz. Bize gelen haberler doğrultusunda değerlendirip en hafif şekilde siz okurlarımıza sunuyoruz. Herkes konuşmadan önce iki kez düşünsün. Hadi eyvallah ! 
İlla da hacklemek istiyoruz, öcümüzü almak istiyoruz diyorsanız cüzi bir miktara anlaşabiliriz 😛 (şimdi bu espiriyi de “ooooo gavata bak nasıl da satıyor ajansını derler. Varsın desinler, sıkıntı yok 🙂 )
Reklamlar