Son zamanlarda forumlarının “ddos” nedeniyle databasesi çökmüştü. Bu saldırıları pkk sitesinin databasesini silmek için yüksek boyutlu veriler yollayan birkaç milliyetçi genç üstlendi. Sanal alemde eski ismiyle “WuRKaCTeAM” yeni ismiyle “Norslar” olan ve hack aleminde “pkk sevicileri” olarak tanınan ama derinlere girilip sn. By_Umut kardeşimizle konuşulduğunda hiçte öyle olmadığı iddia edilen bir forumun yaptığı icraatlar birkaç kardeşimizin canını sıkmış olacak ki haber sitemize birkaç şikayette bulundular. Biz bu verileri elden geçirdik ve kendi yorumlarımızı katarak size yani değerli okurlarımıza sunuyoruz.

Sitemize haber yollayan kardeşimizin yazdığı ve anlam veremediği 1. olay norslar.org adlı hack forumunun logosu

LOGO;

1) “İlk sorulması gereken soru terör örgütü destekçisi olduğunuz iddia ediliyor. ama logonuzda Türk bayrağını simgeleyen bir logo kullanıyorsunuz. Kendi içinizde ne yaşadığınızı kendinizde mi bilmiyorsunuz yoksa. Yoksa şuanda çeşitli devletlerin de yaptığı gibi iki tarafı da aynı yerde buluşturup sanal alemde iç savaş çıkarma niyetinde misiniz ? Terör örgütü olan “pkk”nın da yaptığı gibi.”

2)İkinici sorulması gereken şey ise yapılan konuşmaların aksine uygulanan tavırlar.

“By_UmUT kardeşimizin “HackNews Haber Ajansı” ile yaptığı röportajı büyük keyif ve ciddiyetle okudum. Çok güzel duygu sömürüsü yapmışsın hewalcim. Aslında kendini röportajda çok iyi birisi olarak tanıtmışsın. Hatta editörün bile gözünü boyamayı başarmışsın diyelim çünkü editör seninle röportaj yapmaktan büyük haz duyduğunu yazmış. Madem ki terör örgütünü desteklemiyorsunuz. Türk siteleri ile işiniz ne ? Uyarı indexi denen birşey var. Hadi onu da geçtim, idealist bir site olan http://www.yeniturkiyegenclik.com/’den ne istediniz ? Ağzınızdan çıkan sözlerle elinizin yaptığı işler bir olsun. Forumdaki arkadaşlarını iki üç eğitim yalanıyla kandırabilirsin ama bizler eski toprağız bunları yiyecek kadar da saf değiliz. Kısacası ayağınızı denk almazsanız. Şanlı Türk ordusunun hewallere yaptığı gibi Norslara yatakta basıp şafakta asarım. Açık açık tehtittir. Databasenizi tekrar sileceğiz. Söz vermedik ama elbet bir gün.”

Evet arkadaşlar haberi yollayan kardeşimizin sözlerini birebir, tek harfine dahi dokunmadan buraya yapıştırdım. Kendi yorumumuzu katacağımızı da söyledik. Bizde diyoruz ki;

Şu boş işleri bırakın norslar.org. Siz konusunda HackNews Haber Ajansı olarak bizde şüphe duymaya başladık. Terör operasyonları konusunda hız kazandırarak tüm sanal aleme kendinizi kanıtlayın. Haberi yollayan kardeşimizi eskilerden tanıyarak söylüyorum ki sizi gerçekten yatakta basıp şafakta asacak bilgiye sahip. Ve okurlarımıza şunu söylemek istiyorum. Bir hack timi hakkında haber yaptığımız zaman onu kötülemiş olmuyoruz. Aksine insanlara bir olayı her anlamıyla anlatıyoruz. Unutmayınız ki sanal alemdeki tek ve tarafsız haber sitesiyiz. İyi günler dileriz !

 

Reklamlar