Evet arkadaşlar bomba isimlerle bomba röportajların geleceğini söylemiştik. Ve tekrar söylüyoruz birçok bomba isim ile birçok bomba röportaj daha gelecek sadece beklemede kalın :D. Bugün ki röportajımız By_umut kardeşimiz ile oldu. Gerçekten samimi ve olgun cevapları ile bizi şaşırttı. Noktasına dahi dokunmadan konuşmaları size aktarıyoruz. Dobra cevapları ile bizi şaşırtmayı başardı. Bazı iddalara ise tokat gibi cevaplar verdi.

Merhaba By_Umut bey , öncelikle bu röportajı kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz Hacknews.org medya ekibi olarak. Tabiki adınızı sormayacağız (söylerseniz hayır demeyiz:)) ancak kaç yaşındasınız ? ve sivil yaşamınızda başka bir meslek ile uğraşıyormusunuz ?

Merhaba Hacknews Ekibi Adım Umut Soy Adım Can Yaş 29 Real Hayat iLe iLqiLi BiLgiVermek istemiyorum.

1- Hacke nezaman başladınız ? ve sizi buna iten sebep neydi ?

Web Hack DegiLde Bundan 14 yıL önce Merak we Şuanki Genç Kardeslerim Gibi Hobi Eglence DiyeLim öyle BasLadim.

2- Genel olarak bir ekip ile mi yoksa kişisel mi yaptınız icraatlarınızı ? Eğer ekip ile başladıysanız isimleri nelerdir ?

GeneL olarak Hiç 1 Ekib i Le CaLişmadim Herzaman Tektim Şimdide öyle Yanımda oLan Kardeslerim ise Gerçekten Deger verdiklerimi Eğittim we Yanımdalar Ekib we Tim Gibi 1 Hewesim Yoktu Kardeslerim ısrar Etti We KaRaNLıK oRDu AiLesini Kurduk 2009 ‘ Dan Beri Yayindayiz..

3- Peki bu “KaRaNLıK oRDu” isimli ekibi kurarken ve yürütürken başınıza herhangi bir olay geldi mi ? Varsa anlatır mısınız ?

Hack Ekibi Her Zaman Herkesin BiLdigi Gibi Çekememezlik we vurma Düşürme Rakip oLma iftira atma ReziL Etme İfşa Etme Gibi oLayLar Herkes Bunun YoLunda Biz Her Zaman YeraLTında KaLdık Hiç 1 Zaman Deşifre oLmadık imhatimi Spyhacker katilhacker Türk cyber 44imha Gibi Eski Doslarim war HayLende war Dostlugumuz Dewam Etmektedir..

4- Peki hack yaşamınız boyunca ‘ben gerçekten başarılı bir hackerim’ diyebilidiniz mi ?

Hayır öyle 1 Şey AkLımdan BiLe Geçmedi Kimse Kendini Profesyonel Sanmasin Gerçek 1 Hacker Yapmadıklariyla BiLinir Bunu Eski Doslarim iyi BiLir…

5- Sanal alem size neler kattı veya sizden neler aldı ? Ve hack ortamına girdiğiniz için pişman mısınız ?

SanaL aLem Bize Çok Şeyler Kattı Kardeş Dedikleriniz bile Kendi Menfati için Sizi Sırtınızdan Vurur Hack Hayatına Girdiqim İçin Pişman DegiLim Tecrübe we Bilgi Sahibi oLuyoruz Bu BiLgileri Kötü Amaçla Degilde iyi amaçla KuLLanırsanız Bu SanaLdan GüzeL işLer Yapip GüzeL Para KaLdira BiLirsiniz Burdan Tüm KardeşLerime SesLeniyorum Web Hack Hobi olarak DegiLde BiLgi we GeLir Kazanç için KuLLanirsaniz Sizi Yararınızadir..

6- Peki siz bu forum crack,ddos vs. olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bahsedilen tüm bu şeyler hack sayılır mı ? Daha önce siz hiç böyle bir saldırı türü gerçekleştirdiniz mi ?

Crack we DDoS YapanLar Tecrübesiz ven ZawaLLılarin KuLLandıqı 1 Taktiktir Bu Hack DegiL LamerLiktir.. Ben BöyLe 1 Şey Hiç Yapmadim YapanLar İçinde Aciyorum Hiç 1 sey BiLmiyorsanız Adam Gibi Gidin 1 Forumda TakıLın Sadık KaLın Forum Sahipleri weya Yöneticileri SizLere BişiLer Öğretcektir BiLgisizLiqinize BiLgi Katcaktir…

7- Sizce hack yapmanında bir raconu var mıdır ? Varsa siz bunlara ne kadar uyuyorsunuz ?

Hack’ta Racon Yoktur SanaLda Herkes DeLikanLı Herkes Mafia Herkes Piskopat Yani Demek istediqim KLawyeden Racon oLmaz..

8- Sizin hack camisındaki hedefiniz, idealleriniz nedir ? Baba olmak gibi hırslarınız var mıdır ?

Hayir Ben Web Hack’a BrakaLı Baya oLdu Ama Yeni Yetmeler Eski ustalarina Kafa Tutar oLuyor Bu Yüzden Bazen Hedef Site Basarim SanaLda Baba oLmak komik 1 CümLe. Baba oLmak Real İçin GeçerLidir…

9- Sizden sanaldaki en iyi ekip ve kişisel olarak hack yapanların isimlerini istesek kimleri söylerdiniz ?

Şuan öyle 1 Kadro Göremiyorum Yeni Web Hack Çocuklari Hepsi Lamer Eski Doslarim Zaten Bu işten uzakLaşti we işine Ekmeğine Bakiyorlar özel 1 Firmada seo webmaster Tasarim Hosting Firmasi GüwenLik FeLan SagLiyorlar.. Bir Kaç isim Söyleyin Dediniz SöyLeyim 44imha Kurucusu Ateş SypHackerden eL-Cewad imha Timinden BarLasTürk Millikuvetlerden RainMan Cyber isLam ‘ Dan eL-Muhammed we Son oLarakta KatiLHacker Bu ArkadasLar 2006 ‘ Dan Beri Tanışıyoruz Eski Dostlarimdir..

10- Türkiyenin hack ve hackere bakış açısında geçmiş senelere oranla iyi yönde bir gelişme varmı ? yoksa hala geridemiyiz ?

GeLişme Yok Neden Diceksiniz ? Şuanki Hacker Yani Kendini Hacker Sanan Çocuklar Hepsi Crack DDoS we Sm ile onun Bunun Sitesine Basiyolar Sende TR ‘ De Hacker GeLişirmi ?

11- O zaman hacke yeni başlayan gençlere bir tavsiyeniz varmıdır ?

Web ‘ Hack BaşLayan Kardeşlerime Tawsiyem Şudur Ne oLursa oLsun YaLan SöyLemeyin we Gerçek KimLiğinizi Kimseye Wermeyin karşıdaki Kişi öz Kuzeniniz oLsa DahiL BiLgi Paylaşmayin En ÖnemLisi ise Hiç 1 Zaman Adam Satmayin Hain oLmayin Neyseniz o oLun iki YüzLü oLursaniz Sizi Sewen DeqiL Siken Çok oLur Hadi Eyw..

12- Gerçekten birçok kişininde merak ettiği ve bize yönelttiği bir soruyu size sormak istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde herkes düşünce konusunda özgürdür. Sizin siyasi düşünceniz nedir ? Pkkyi desteklediğiniz ve kürt milliyetçisi olduğunuz söyleniyor. Bunları doğrulayacak mısınız ? Dediğimiz gibi herkes herkesin düşüncesine saygı duymak zorunda. Niyetimiz kötü değil birçok kişi bize sorduğu için bizde soru işaretlerinin giderilmesi için size soruyoruz.

Ben Kürdüm inkar Etmiyorum Ama Hiç 1 Zaman Siyasi Görüşüm Yoktur PKK Destekçisine GeLince Bizden Acısı oLan iftira atmaktan Baska 1 Şey GeLmiyor eLinden 1 kaç Site Hackleyip pkk indexsi Basip By umut adına Zone aLip pkk Lıdır Demekten Baska Hiç 1 Şey Yapmiyorlar Yani Acısı oLan HawLamaktan Başka 1 Şey Yapamiyor Bu Yüzden Kürd oLdugumu BiLdikleri için BöyLe 1 yoL üzerinden Gidiyorlar… Sayın Başkanımız R.T. ERDOGAN Dediği Gibi Başaramayacaksiniz…. Çok Şükür Biz Watanımızı MiLLetimizi Sewen Bir Watandaşız…

13- Sizin forumunuzdan ayırlan birçok kişiden “pkkli by_umut” lafını duyuyoruz. Neden ayrıldıklarını sorduğumuzda ise sebebini buna bağlıyorlar. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Bizim Foruma We Ekibe Girmek İçin TakLa üstüne TakLa AtiyoLar Yemin Etmeler Namus Şeref Demeler insan Yemek Yediqi Kaba Sıcarmı Diyenler Hepsini Gördük BiLiyoruz Time Girdikten Sonra 3 Beş Taktik Öğrendikten Sonra Çıkmak için YoL we Bahane AriyoLar Bunu Fark Ettiğimde YüzLerine Vuruyorum Çıkmak için we Ayrildıktan Sonra Bahaneleri Hazir Zaten Sizin 3 Beş zonenizi Gördük pkk indexsi war Felan Fistan Peki Hiç Düşünüzmü o pkk indexsi Basılan Siteleri Araştirin o Siteyi ilk kim Hacklemiş ? We o pkk indexsi olan Siteyi Hackleyen Kişinin adı we Nikini GoogLede AnaLiz Edin Biz o üyeyi Sikmişmiyiz ? Tabi Bunlari Yapcak Araştircak Beyin Nerde Yani Demek istediqim Şudur 3 Beş ÇakaL iLe Ugraşcak Waktimiz Yok 5 we 7 Yıldır Yanımda oLan Kayserili Antepli Antalyalı Malatyalı Türk ülkücü Kardeslerim war Bizde BöyLe 1 Şey oLsa Türk üLkücü Adam Yanımızda Dururmu ?

14- Maalesef sanaldaki birçok insan sizi böyle tanıyor. Umarım bunları okuduktan sonra fikirleri değişir. Ama kimse de körü körüne birşeye inanmaz. Çünkü birçok kişi okları üzerinizden atmak için yalan söylediğinizi düşünecektir. Peki insanların sizi bu şekilde yargılaması sizin hack veya reel hayatınızda birşeyleri değiştirecek midir ?

inanıp inanmamaLari onlara KaLmiş SanaL için YaLan SöyLücek Adam DeqiLim + Hack Hayatıma Ara werdigimi Herkes BiLiyor Ben işime Bakarim Kimin Ne Düşündügü Umrumda BiLe oLmaz ReaL’ De ise Yüzüme Karşı Sen Kürdsün pkklısın weya pkklısınız Dicek Adam Daha Dogmadi…

Hacknews.org ekibi olarak bu güzel roportaj için teşekkür eder, sanal alemdeki başarılarınızın sürmesini temenni ederiz. Umarım size karşı önyargılar bu röportaj ile ortadan kalkar.

Şunuda BeLirteyim Hiç 1 Web Sitede üyeLiqim we Yorumum we Röportajım Yoktur Kıymetinizi BiLin Hacknews Ekibi.
Teşekkür ediyoruz. Samimi cevaplarınızla röportaj daha keyifli bir hal aldı. 🙂
Reklamlar