Bugün ayyildiz tim hakkında ajansımıza düşen onlarca ihbar haberlerinden birini paylaşıyoruz, noktasına dokunmadan.

yine bir alay başkanının (ayt) karaktersizliği … Birime giren adamın fotosunu isteyip birimden çıkınca bunu paylaşması . Ama ayt nin sitesinde ne yazıyor ? ‘Bu belge ile birlikte gönderdiğiniz bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs kişilerle paylaşılmayacaktır. Bilgileriniz hakkınızda araştırma yapılması için sadece AYYILDIZ TİM tarafında kalacaktır. Bilgileriniz doğrultusunda yapılan araştırmalar olumlu sonuçlandığı takdirde AYYILDIZ TİM kadrosuna katılabileceksiniz.’ : ) Paylaştığı tweet : https://twitter.com/kilicarslan_ayt/status/1015859677215842304 SS : https://resmim.net/f/NO7fhR.png AYT üst yönetiminin bunlara göz yumması bu karaktersizin torpille getirildiğini net olarak hissettiriyor ..

Şimdi gelelim bizim tespit ve detaylarımıza.

ZİKİRCİBEY TOKATLIYOR

Ayyildiz time girebilmek için 10 yaşındaki çocuklardan kimlik bilgileri resimleri ve daha birçok kişisel verisi isteniyor, bu zaten bilindik birşey böyle bir uygulama yaptıklarını saklamıyorlar, henüz reşit olmayan bir çocuktan edindikleri kişisel bilgileride futursuzca paylaşabiliyorlar, dağıtıyorlar rencide ediyorlar ifşa ediyorlar. Henüz akli erginliğe ulaşmamış bir çocuğa bu tür yaptırımlar uygulamak, çocuğu intihar etme eşiğine kadar getirebilir, 10-13 yaşlarındaki çocukların aklını vatanı kurtaracaksın mottosu ile yıkamak aklen ve vicdanen kabul görmez, internette vatan kurtulacaksa bunu ancak profesyoneller yapabilir, koskoca türkiye cumhuriyeti defacto illegal yapılanmalara ihtiyaç duymaz.

ZİKİRCİBEY HAYKIRIYOR

EYYY AYT Admini telli adlı şahıs ! yalan söylemeye doymadınmı ? türkiye’ye yapılan siber saldırıları durdurduğunu idda ediyorsun, nasıl durdurdun? teknik açıklamasını niye yapmıyorsun ? naptın ? pamukmu tıkadın’da durdu ? bezmi tıkadın çimento mala ile duvarmı ördün ? neden teknik bir açıklama yapamıyorsun, evet teknik bir bilginin olmadığını artık herkez biliyor, ancak yüzeysel bilgin bile eksik olmalıki birşey uyduramıyorsun. Onurlu ve şerefli medya hacknews.org zulmün karşısında duracaktır. Zulmün direkleri ardı ardına kafamıza insede biznillah yıkılmayacağız.

ZİKİRCİBEY KÖKLÜYOR

Hack alemine girerken bir tek donun vardı ama şimdi arabaların evlerin ve şirketlerin var, bay telli aynaya baktığında bu kim ? ben kimim ? diye soruyormusun ? eğer soruyorsan sıkıntı büyük , direkt piskiyatra gitmelisin, ve hakkında tahkikat başaltılmalı, küçük çocukları kötü yola sürüklüyorsun ! aklını başına al.

Hitler atasözü: Yalan nekadar büyük olursa inanan okadar çok olur.

 

Şerefli yazar Zikircibey sundu.

Cumhuriyet başsavcılığına duyrulur…

Reklamlar