Son 2 gündür yaşadıkları sebebiyle bunalıma girdiğini bir haber yorumunda bizzat belirten Celebisultan , 1.5 ay önce hacklediği siteleri haber yaptırmaya çalışırken tespit edildi.

Niye böyle birşey yaptığını bilmiyoruz, haberlerin tarihlerini kontrol etmediğimizi ‘mi düşündü ? yoksa geçmişte bu defacelerin haber yapılmadığını fark edip yenimi yolluyor ? Neyse bu yolla geçmişte hacklediği sitelerin haberinide yapmış olduk.

Asakir tarafından dübürü delindiğinden buyana oldukça agresif tavırlar sergileyen Celebisultan, Lamb kod adlı hackeri öldürmekle tehdit etti ! Sebebi ise Lambalı hackerin Celebisultanın babasının resmini paylaşma tehdidi !! buda yetmezmiş gibi anaf0r’da celebisultanı satınca…

Şimdi diyeceksiniz bir Lambalı eksikti  ama olaylar sarpa sardı, bugün dönen ağır sikiş fırtınasının ardından herkez piskolojik olarak yıprandı, bu yıpranmanın en büyük etkisi Celebisultan’da görünmeye başladı, piskonevroz ve pisikomakat belirtileri gösteren Celebisultan umarım düzelecektir.

Şimdilik fırtına durdu ancak tekrar bir fırtınanın kopması an meselesi , zira artık sinirler iyce gergin vaziyette, Celebisultan ikinci bir fırtınaya dayanamaz gibi görünüyor, kendini siker gibi görünüyor ama hayırlısı diyelim.

Bu arada Ewo-Turk ‘de sessizliğe büründü belkide bir köşede hıçkırıklara boğularak ağlıyor kız gibi.

Fırtınadan etkilenmeden çıkan Asakir,anaf0r,Lamb bu üç isim oldu.

Hacknews.org notu: Şimdi diyeceksiniz bu üçüde arkadaşını sattı hemen olaydan sıyrıldılar vs, ama unutmayın kurtlukta düşeni yemek kanundur. Akılsız arkadaşları yüzünden itibarları sarsılsaydı iyimiydi ? buna satış değilde eksen kayması diyebilirsiniz