Bir süre önce piyasaya çıkıp itibar kazanmak amaçlı bakkal çakkal siteleri hackleyen X-Gre3d  en son olarak hack forumu açmıştı Gre3dhackerz.com Bildiğiniz üzere açılalı henüz 3 hafta bile olmamıştı ! hack haber servisimize çok iddialı haberler gönderiyordu, işte piyasayı şöyle sikeceğiz böyle kaldıracağız vs vs, ancak henüz daha taze gelin kıvamındaki hack forumu 3. haftası dolmadan Cute tarafından hacklendi, Gre3dhackerz.com tabiri caizse amını deldirdi ! X-Gre3d, Cute tarafından kucakta zıplatıldı, ardından ayağa kaldırılıp götü birde öyle tokmaklandı, bir süre daha bafilendikten sonra zor kurtulabildi. Cute tarafından Sitesine boru gibi index yedi.

x-Gre3d daha önce dediğimiz gibi henüz toy ve taze bir hacker olduğundan başına böyle bir iş gelmesi normal kendisine hack yaşantısından başarılar diliyoruz. Kurtlukta düşeni yemek kanundur !

Cute team bir hack sitesinin daha sonuna bedel oldu ! Kendisini büyük hacker olarak lanse eden ve bunu heryerde söyleyen X-Gre3d bu işlerin lafla yürümediğini anlamış oldu, zaten herkese meydan okuyarak ilk cute teamın radarına girecekleri ve hazin sonun böyle olacağı işin başından belliydi.

işte indexte yazan dikkat çeken not: “Yok forumumuz cok guvenli, yok biz buyuk heykiriz, yok kraliz bilmem ne. Yav kardesim CuteSec varken guvenlik mi vaaaar yoksa buyukluk krallik mi ?”

 

işte o utanç verici indexin zonesi:

http://archive.is/dcBla

https://mirror-h.org/browse/1384414/

http://golgeler.net/view->825422