Herkesin az çok bildiği taklit haber sitesi lam**haber.com ve taklitçi sahibi Spawn son günlerde taklit haber sitesinde bizim hakkımızda haber yapmak dışında pek birşey yapmadığı görülmekte. Daha önce gıkı bile çıkmayan spawn neden bu noktaya geldi ? hep birlikte konuyu masaya yatıralım.
Eşşek derisi gibi yüz herkese nasip olmaz ama piyasada malesef oldukça fazla var. Eşşek derisi revaçta..
spyhackerz.com ‘da mod olmayınca , kreş olduk öylemi : D
Spawn sözde “beğenmediği” spyhackerz.com ‘dan ban yemeden önce mod olmak için pm aşındırırken bir görüntü. bunun gibi daha nicesi var.. talep gelirse..
Nediyor aşağıda ? Adayım  adaymısın spawn hala… adayım diyor oooo..
spawn’ın bize daha önce attığı bir başka içler acısı dokunaklı pm. “hastanede yatan arkadaşının sitesi olan siberhaber.gen.tr nin şifrelerini ayara verdikten sonra yaşadığı pişmanlığı anlatıyor.”
Yukardaki iki screen zaten bu kişiyi size net şekilde anlatır.  Kurduğu kopya haber sitesi hergün ddos ile çökerken bize gelip kurtarın beni pezevenklerin elinden diye yalvarıp yardım istediği vakit biz işte o zaman onu wordpress.com hostuna taşınması konusunda yönlendirdik, bunları kendisi zaten inkar edemez ederse adam değildir, ama ozaman inkar edebilirde hımm.
Açtığı haber sitesi temasına kadar taklit özenti olduğunu zaten görebilirsiniz, manzara ortada yoruma gerek yok.Haber uslubuna kadar bir insan taklit edermi ? hiçmi kendine ait karakterin olmadı ? hiçmi tarzın yok ? bukadarmı düşer bir insan ? yani azıcık zekası olsa bir insanın, kendi has bir haber sitesi açar ve kendine has uslup ile.
Şimdi son limanı ise sht mağdurlarının oluşturduğu bir avuç topluluğa haber yetiştirmek öylemi ? prim kasacak başka birşey kalmadı, Haber sitesini kopyala Hacknews.org’dan uslubu kopyala, temayı kopyala, haber konularını kopyala, en sonunda ise artık yine spydan ban yiyen uyelerin sesi ol ? biz olmasak ne yapacaktın gerçekten merak ediyoruz
taklit haber sitesinin yöneticisinin (spawn) karakteri hakkında küçük bir anektod aktarmak istiyorum:
spawn en yakın arkadaşının haber sitesini (siberhaber.gen.tr) kendisine emanet ettiğinde ve o arkadaşı hastanede yattığı sırada şifreleri bir diğer lamer, ayara verdimi vermedimi ? kendisinin geçmişinde böyle bir leke varken dürüstlükten bahsetmesi ironik değilmi sevgili okuyucular .. sadece dürüstlük değil aynı zamanda ban yediği siteye mod olma çabalarınıda katarsak ortaya büyük çelişkiler çıkıyor. Kendisinin aklı sanırım biraz karışmış.
Hadi gene iyisin köftehor reklamın oldu bak.  seni ilk ve son defa ipledik . primini kaptın …
Hacknews.org Hack haberin kalbi.